Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Studniówka Zespołu Szkół nr 3


Rozpoczęcie balu studniówkowego zawsze poprzedza moment refleksji, nawiązania do tradycji, a także życzeń i podziękowań. I tegoroczni maturzyści takie życzenia otrzymali.

– To pierwsza okazja, by powitać was w świecie dorosłych – takimi słowami dyrekcja przywitała swoich maturzystów, a potem życzyła im pomyślnego zdania egzaminu i udanego startu w dalsze, dorosłe życie.

Część oficjalna studniówki rozpoczęła się od odśpiewania hymnu szkoły. Jednak zanim jeszcze po hymnie zabrzmiały dźwięki poloneza, maturzyści podziękowali dyrekcji, nauczycielom, swoim wychowawcom i rodzicom. W tym roku w Zespole Szkół nr 3 są trzy klasy maturalne: Technikum Elektronicznego i dwie klasy Liceum Ogólnokształcącego.

A potem, podczas zabawy, nie zabrakło dobrego humoru i pamiątkowych zdjęć. Zapraszamy na fotorelację.

red.

« 1 z 6 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Studniówka Zespołu Szkół nr 3"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
mławianin 1
Gość

Brawa dla 1 pary rozpoczynającej POLONEZA wspaniali młodzi ludzie, naprawdę wszyscy zasługujecie na brawa, bo w tej Bajkowej scenerii wchodzicie w nowe życie, tylko w tym nowym dorosłym życiu, bądzcie bardziej weseli i roześmiany. Najlepsze życzenia dla ABSOLWENTÓW !!! Jest także ozdoba i atrakcja tego balu RUMCAJS.

wpDiscuz