Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Dziś w Płońsku nastąpi podpisanie umów na budowę trasy S7 Strzegowo-Pieńki i Pieńki – Płońsk


12 stycznia br. o godz. 10.30 w siedzibie Rejonu GDDKiA w Płońsku, odbędzie się podpisanie umów na budowę dwóch odcinków drogi ekspresowej S7 Strzegowo – Pieńki i Pieńki – Płońsk,  z udziałem m.in. Andrzeja Adamczyka – Ministra Infrastruktury i Jerzego Kwiecińskiego – Ministra Inwestycji i Rozwoju. 

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Umowy na dwa odcinki drogi ekspresowej S7 na Mazowszu o łącznej długości 35,7 km: Strzegowo – Pieńki (22 km) i Pieńki – Płońsk  (13,7 km), to ostatnie dwa z czterech odcinków drogi ekspresowej S7 na terenie województwa mazowieckiego przygotowywanych do przebudowy przez olsztyński oddział GDDKiA. W grudniu ubiegłego roku podpisane zostały umowy na pozostałe dwa odcinki.

Wykonawcą obu odcinków jest konsorcjum firm STRABAG Sp. z o.o. i STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o., które wybuduje odcinek Strzegowo – Pieńki za kwotę 516,2 mln zł, a odcinek Pieńki – Płońsk za 311,7 mln zł. Na obu zadaniach wykonawca zadeklarował 34-miesięczny okres wykonania robót oraz 10-letnią gwarancję jakości wykonanych prac. Planowany termin zakończenia obu kontraktów to 12 maja 2021 r

Źródło: GDDiA Olsztyn

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
JFK

A naszego burniszcza nie zaprosili ?
Nie dali cyknac fotki ?
A dlaczego?