Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Piąty siatkarski memoriał im. Marka Lewandowskiego


5 lat temu w wypadku samochodowym zginął tragicznie Marek Lewandowski,  oficer straży pożarnej w Mławie, ale i pasjonat siatkówki. To dla niego koledzy spod siatki zagrali kolejny już raz turniej w Radzanowie.

W sportowej rywalizacji zmierzyły się cztery drużyny strażackie z Komend Powiatowych Państwowej Straży Pożarnej z Mławy, Działdowa, Ciechanowa, Gostynina i Ochotniczej Straży Pożarnej z Radzanowa. Dołączyła do nich drużyna Komendy Powiatowej Policji z Mławy.

Najlepsi w tych zmaganiach okazali się strażacy z Gostynina pewnie wygrywając cztery sety, w piątym zdobywając jeden punkt. Tuż poniżej niż uplasowała się drużyna policjantów, która z kolei wyprzedziła drużynę gospodarzy z Radzanowa.  Na kolejnych pozycjach uplasowali się strażacy z Ciechanowa, Mławy i Działdowa. A choć wynik w sportowej rywalizacji jest bardzo ważny, w tym przypadku stanowił jedynie wartość dodaną.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz