Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Ciechanów. Siedemnastolatek z kolegami okradł sejf


Ciechanowscy policjanci przedstawili zarzuty 4  młodym mieszkańcom powiatu ciechanowskiego w związku z włamaniem i kradzieżą kilkunastu tys. euro i kilku tys. złotych z sejfu. Funkcjonariusze już odzyskali większość pieniędzy. Nastolatkowie natomiast będą odpowiadać przed sądem.

Ciechanowska policja została powiadomiona o kradzieży z włamaniem do sejfu znajdującego się w jednym z domów w Ciechanowie. Nieznany wówczas sprawca skradł z jego wnętrza kilkanaście tys. euro i kilka tys. złotych. Sprawą zajęli się funkcjonariusze pionu kryminalnego. Policjanci w wyniku pracy dochodzeniowo-śledczej ustalili tożsamość sprawcy i osób które pomagały mu w kradzieży a później w ukryciu pieniędzy. Jak ustalili policjanci do zdarzenia doszło w noc sylwestrową podczas nieobecności domowników. 17-latek dostał się do wnętrza domu i włamał do sejfu skąd zabrał pieniądze. Jego 17-letni kolega usłyszał zarzut pomocnictwa kradzieży z włamaniem, to dzięki niemu sprawca miał pewność, że w domu nikogo nie ma. Dwóch kolejnych kolegów 17 i 16 latek podejrzani są o pomoc w ukryciu skradzionych pieniędzy, już usłyszeli zarzut paserstwa.

Młodzi mieszkańcy powiatu ciechanowskiego odpowiedzą teraz przed sądem.

źródło:KPP Ciechanów

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz