Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Życzyli sobie taaakiej ryby


W dniu Święta Trzech Króli, sobota 6 stycznia na spotkaniu świąteczno-noworocznym spotkali się członkowie Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Mławie. Na uroczystości, która odbyła się w budynku „Rybaczówki” nad mławskim Zalewem Ruda obecnych było ponad 30 wędkarzy.

– Wszystkim kolegom wędkarzom życzę dużo zdrowia i dobrych połowów w nowym 2018 roku. Oczywiście ten rok będzie dla nas czasem wyzwania i pracy, bo będziemy przeprowadzać remont budynku „Rybaczówki”. Proszę wszystkich kolegów z Koła o pomoc w realizacji tego projektu – powiedział Andrzej Nowakowski, prezes Koła PZW Mława.

Do życzeń dołączył się prezes Okręgu Ciechanowskiego PZW Henryk Grześ, który był obecny na spotkaniu razem z żoną. Następnie wędkarze podzielili się opłatkiem, po czym zasiedli do stołu zastawionego wigilijnymi potrawami. Wielkim powodzeniem cieszył się bigos, który przyrządził Tadeusz Piwowarczyk. W rodzinnej atmosferze śpiewano kolędy i dyskutowano o minionym sezonie wędkarskim

RW

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz