Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Konkurs fotograficzny „Sleeveface, czyli ubierz się w książkę ” rozstrzygnięty


Na początku października 2017 r. biblioteka szkolna Zespołu Szkół Nr 4 w Mławie ogłosiła konkurs fotograficzny pod hasłem „Sleeveface, czyli ubierz się w książkę ”, który polegał na zrobieniu zdjęcia z zasłoniętą przez okładkę książki częścią ciała,  tak aby całość była spójna. 

Konkurs trwał dwa miesiące (październik, listopad). Celem konkursu było rozwijanie kreatywności i wyobraźni uczniów, zainteresowań i pasji czytelniczych, promocja czytelnictwa w niekonwencjonalny sposób, a także popularyzacja nowości czytelniczych.

Informacje o konkursie zostały zamieszczone w dzienniku elektronicznym LIBRUS w ogłoszeniach, dodatkowo  każdy uczeń otrzymał wiadomość z regulaminem konkursu i zaproszeniem do udziału.

W konkursie wzięli udział uczniowie poszczególnych klas, a klasa I G ogółem. Komisja  po obejrzeniu prac i starannym ich przeanalizowaniu przyznała lokaty:

I  miejsce:  Czugaj Kamila kl. II.H

II miejsce:  Klasa I G

III miejsce: Gajda Dominik kl. II.F

Wyróżnienie: Radomska Daria I.O

źródło i fot. ZS nr 4

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Konkurs fotograficzny „Sleeveface, czyli ubierz się w książkę ” rozstrzygnięty"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Jurek
Gość

Brawa dla autorów wszystkich nagrodzonych prac. Piękne kompilacje.

Jędrek
Gość

Łączniczki – wspaniale.

wpDiscuz