Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Nocna awantura w centrum miasta na Płockiej


Najpierw dwa, a potem aż cztery radiowozy pacyfikowały uczestników ulicznej, nocnej awantury na ulicy Płockiej. Według relacji świadków, około godziny pierwszej w nocy doszło do kłótni i przepychanek, a potem bójki. W grupie uczestników awantury było kilku mężczyzn i trzy kobiety. Nie wiadomo z jakiego powodu doszło do tej sytuacji, wyjaśnia to policja.

– Według wstępnych ustaleń kilku mężczyzn narodowości romskiej pobiło nietrzeźwego Polaka. Sprawcy pobicia zostali zatrzymani na ulicy Grzebskiego – informuje mł. asp. Aneta Prusik z KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

26 - liczba komentarzy w artykule "Nocna awantura w centrum miasta na Płockiej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Maria z Płockiej
Gość

Dojdzie w końcu do tego, że ktoś zginie albo zostanie kaleką, i wtedy znowu będzie głośno jaka ta Mława rasistowska jest.

XXX
Gość

Ach te dziewczyny z Nosarzewa co udają , że są z Mławy .

Sssssss
Gość

och za moich lat to Rumunów się lało a nie oni nas

Ktos
Gość

O tej porze z planety bydło nacpane YUwychodzi

Mikołaj
Gość

Uspokójcie się sąd i policja zrobią swoje. Już jeden tchórz uciekł jak szczur i po urowaniu. Pewnie siedzi bidaczek i płacze obsmarkany po pachy.

wpDiscuz