Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

„Betlejemska dobranocka” w szkole w Grzebsku


„Betlejemska dobranocka” to tytuł jasełek bożonarodzeniowych w wykonaniu uczniów Szkoły Filialnej w Grzebsku, które odbyły się podczas Wigilii Środowiskowej 21.12.2017r.

Inaczej niż zawsze do betlejemskiej stajenki zmierzały bajkowe postacie, które składały nowo narodzonemu dzieciątku dary. Rodzice dzieci i zaproszeni goście z zachwytem podziwiali stroje i umiejętności aktorskie: Dziewczynki z zapałkami, Jasia i Małgosi, Pinokia, Calineczki, Smerfów, Królewny Śnieżki i krasnoludków, Rybaka, Kopciuszka i Czerwonego Kapturka.

Wyjątkowy nastrój tej uroczystości stworzyły gra przez uczniów na flecie i dzwonkach kolędy, piękny śpiew kolęd i pastorałki „Maleńka miłość”. Tradycyjnie podczas Wigilii nie zabrakło dzielenia się opłatkiem, składania sobie życzeń
i wspólnego kolędowania.

Źródło i fot. Szkoła Filialna w Grzebsku

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz