Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Mława. Policja zatrzymała nietrzeźwego kierowcę


W niedzielę, o godz. 14:25, na ul. PCK w Mławie, patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki Opel Astra. Zenon R. lat 59, mieszkaniec Mławy, miał w organizmie ponad 1,90 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.  

Policjanci przypominają, że prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości lub pod działaniem innego środka odurzającego jest przestępstwem, za które grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy na okres 3 lat oraz kara grzywny w wysokości od 5 tys. zł.

Policjanci ruchu drogowego podsumowali miniony weekend na drogach pow. mławskiego. Patrole drogówki sprawdziły stan trzeźwości ponad 350 kierowców, ukarały mandatami 58 kierujących pojazdami oraz 7 pieszych.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz