Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Czy to dodatkowa parkowa iluminacja?


Jeden z czytelników nadesłał nam fotografię świecących się w środku dnia lamp w miejskim parku. Do zdjęcia zrobionego w miniony czwartek zrobionego w godzinach południowych dołączył komentarz – zapytanie: „czy to dodatkowa iluminacja?”

Słoneczne ogrody Mława

Czy to dodatkowa iluminacja nic nie wiadomo. Nie wiadomo też czemu lampy świecą się za dnia i czy ma to związek ze świąteczną iluminacją, która też działa według nieodgadnionego schematu. Wygląda to tak jakby nie było koordynacji czasowej pomiędzy włączaniem iluminacji przy ratuszu i w parku. Może zapalone latarnie mają jakiś związek z konkursem na najpiękniejsze iluminacje, do którego przystąpiło miasto?

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

11
KOMENTARZE

1500
Margo

Podobają mi się te parkowe latarnie, ładnie współgrają z zimową aurą, ramka do zdjęć to sympatyczny pomysł, natomiast motyw nenufarów według mnie w ogóle nie jest świąteczny. Może koncepcja jest taka, że będą całoroczne?

mex

Margo, jaki Ty masz wysublimowany gust i umiejętność zwięzłego formułowania myśli. Chylę czoło.

Anna

Chyba portalowi brak tematów i czepia się. Ale to tylko o portalu świadczy

Obiektywnie

Może masz trochę racji Anno. Trzeba jednak się cieszyć, że media są (jeszcze) wolne i można tam poznać rożne punkty widzenia. No i my komentujący też możemy podyskutować.

Leszek Nowak

Z tego co widzę to już tak po szaraku, więc może normalnie o tej porze się włączają.

GorszySort

Cała Mława, raz pojawia się problem z włączonymi latarniami w ciągu dnia a tutaj już dyskusja. Dla typowych Mławian to nie ma sensu ani iluminacja świąteczna, ani nic co się w tym mieście próbuje zrobić, tylko siedzieć w kapciach w domu, nie wychylać się, nie interesować się, bo po co, przecież im mniej wiem tym lepiej. Ponarzekajcie sobie jeszcze na coś. Jak miasto wyszło z inicjatywą iluminacji to twierdziliście, że się pieniądze w błoto wyrzuca a teraz robicie sobie zdjęcia jakby nigdy nic.

JFK

Ty sorcie. Prezetujesz typowe myslenie obowiązującej do niedawna narracji miasto wyszlo miasto kupiło miasto nam dało
Wiec informuje cie ze miasto to nie wy radno urzędnicy a my mieszkańcy i to nie wy nam cos kupiliscie tylko my sobie kupilismy za nasze pieniądze a konkretnie to na kredyt nam to zafundowaliscie a my bedziemy go spłacać i jeszcze pretensja ze nie podoba nam się marnowanie prądu za który my płacimy yo normalnie szczyt ignorancji

GorszySort

Gdyby całe społeczeństwo wychodziło z takiego założenia, to mieszkalibyśmy w mieście bez chodników tylko z uklepaną ziemią, bo to przecież też wydawanie pieniędzy publicznych. Przecież to jest istotne w jakiej estetyce żyjesz, bo to wpływa na ogólną ocenę miasta, nie tylko Twoją, ale i osób będących tu przejazdem, którzy mogą stwierdzić, że tak im się tu podoba, że wpadną następnym razem. Jeżeli chcemy żeby nasze miasto nie wymarło, to musimy zabiegać o to, żeby ktoś z zewnątrz się u nas osiedlał, a na taką decyzje wpływa nie tylko infrastruktura, czy możliwość znalezienia zatrudnienia ale także ogólna estetyka. Ozdoby świąteczne z… Czytaj więcej »

JFK

A to ten wyzszy rachunek ma ich przyciągać no to widze te tłumy

Think more

Ozdoby świąteczne czy palące się lampy w dzień? bo tu jest o palących się lampach w parku, a nie o ozdobach.

gosc

Ktora to byla godzina