Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Zderzenie osobówki i autobusu w Szydłowie


Dziś około godziny 13:30 w Szydłowie na drodze wojewódzkiej nr 544 doszło do zderzenia samochodu osobowego marki VW Golf z autobusem. Osoba kierująca osobowym autem z obrażeniami została przewieziona do mławskiego szpitala. Innych osób poszkodowanych nie było. Na miejscu są służby ratownicze, straż pożarna i patrol policji. Chwilowo droga jest nieprzejezdna. Ponieważ oba pojazdy znajdują się na jednym pasie jezdni, ruch odbywać się będzie wahadłowo.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ