Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Nocny pożar domku na terenie ogródków działkowych


Niemal całkowitemu spaleniu uległ dziś w środku nocy jeden z domków stojących na terenie ogródków działkowych. Jak na razie nie wiadomo, czy było to podpalenie, czy nieszczęśliwy wypadek. Przypomnijmy, nieco ponad miesiąc temu na terenie działek podpalono Dom Działkowca Stowarzyszenia Relax.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Zgłoszenie o pożarze otrzymaliśmy 9 grudnia o godzinie 0:57. Działania gaśnicze prowadziły dwa zastępy JRG Mława. Niemal całkowitemu spaleniu uległ jeden z domków. Na miejscu był również patrol policji oraz pracownicy Zakładu Energetycznego. Policja ustala przyczynę pożaru – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
mławianin

Prawdopodobnie ten domek był własnością Prezesa Stowarzyszenia Relax.