Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Nocny pożar domku na terenie ogródków działkowych


Niemal całkowitemu spaleniu uległ dziś w środku nocy jeden z domków stojących na terenie ogródków działkowych. Jak na razie nie wiadomo, czy było to podpalenie, czy nieszczęśliwy wypadek. Przypomnijmy, nieco ponad miesiąc temu na terenie działek podpalono Dom Działkowca Stowarzyszenia Relax.

– Zgłoszenie o pożarze otrzymaliśmy 9 grudnia o godzinie 0:57. Działania gaśnicze prowadziły dwa zastępy JRG Mława. Niemal całkowitemu spaleniu uległ jeden z domków. Na miejscu był również patrol policji oraz pracownicy Zakładu Energetycznego. Policja ustala przyczynę pożaru – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Nocny pożar domku na terenie ogródków działkowych"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
mławianin
Gość

Prawdopodobnie ten domek był własnością Prezesa Stowarzyszenia Relax.

wpDiscuz