Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Charytatywny kiermasz dla Natalii i Krzysztofa


Duże i małe (ale wszystkie śliczne i na każdą kieszeń) ozdoby świąteczne, loteria, gry i zabawy dla dzieci i wreszcie wizyta samego Mikołaja, który spisywał dziecięce marzenia to atrakcje jakie czekały na tych, którzy odwiedzili poniedziałkowy kiermasz charytatywny zorganizowany przez Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie. Jego celem było zebranie pieniędzy dla Natalii Kopowicz i Krzysztofa Żakiewicza – podopiecznych stowarzyszenia.

Ciekawostką jest, że podczas kiermaszu ręcznie wykonane ozdoby bożonarodzeniowe, to dzieło dzieci ze szkół, rodzin i przyjaciół podopiecznych oraz wolontariuszy stowarzyszenia.

Podczas kiermaszu zebrano 1650 zł dla Krzysztofa Żakiewicza i 2350 zł dla Natalii Kopowicz.

Natalia Kopowicz to siedmioletnia dziewczynka z Miączyna, która w najbliższym czasie przechodzić będzie immunoterapię, której koszt przekracza 500 tysięcy złotych.

Krzysztof Żakiewicz z Mławy po nieszczęśliwym wypadku potrzebuje  ciągłej, regularnej rehabilitacji żeby wrócić do zdrowia.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz