Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

„Wieczór Jasia i Małgosi” – Domowi Detektywi w Sp 3


W Szkole Podstawowej nr 3 przez 7 tygodni w ramach godzin wychowawczych realizowany był program profilaktyczny „Domowi detektywi”, którego celem jest opóźnienie inicjacji alkoholowej oraz kształtowanie zachowań asertywnych wśród uczniów klas czwartych.

Spotkanie poprowadziła realizator programu i jednocześnie przedstawiciel biura profilaktyki Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej pani Agnieszka Han. W ramach tegoż programu dzieci pracowały w szkole oraz domu wraz z rodzicami, gdzie rozwiązywali wspólnie zadania po wcześniejszym przeczytaniu komiksu. No i finał akcji:  spotkanie z rodzicami i dziećmi w szkole przy słodkim poczęstunku i wręczeniu certyfikatów „Domowych Detektywów”.

Źródło i fot: SP 3

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "„Wieczór Jasia i Małgosi” – Domowi Detektywi w Sp 3"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Danuta Han
Gość

Serdecznie gratuluję, córeczko! Jestem z Ciebie dumna! Życzę dalszych sukcesów we szystkich dziedzinach życia!

Danuta Han
Gość

Serdecznie gratuluję, córeczko! Jestem z Ciebie dumna! Życzę dalszych sukcesów we wszystkich dziedzinach życia!

wpDiscuz