Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Najmłodsi uczniowie SP 3 poznają zawód aptekarza


KSP Mława nabór

Najmłodsze dzieci z naszej szkoły wybrały się na wycieczkę do pobliskiej apteki w ramach tygodniowego planu zajęć – Zdrowie naszym skarbem. Celem wycieczki było zapoznanie dzieci z pracą farmaceuty, wyposażeniem apteki, oraz sposobami robienia zakupów.

Po dotarciu na miejsce przywitały nas panie farmaceutki, które opowiedziały o swojej pracy i oprowadziły dzieci po aptece. Wśród lekarstw dzieci odszukały swoje ulubione witaminy, oraz rozpoznały lekarstwa, które zażywały. Dowiedziały się również co to jest recepta, jak ją można zrealizować i kto może kupować leki. Dzieci przekonały się, że praca farmaceuty jest bardzo ważna i odpowiedzialna. Na koniec po pamiątkowym zdjęciu dzieci zostały obdarowane  upominkami, a w podziękowaniu za miłe przyjęcie dzieci wręczyły paniom  przygotowane przez siebie kolorowe laurki.

Źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz