Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś. Dzień Pluszowego Misia w SP3


Pod koniec listopada uczniowie klas 0 i klas I uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.  Tego dnia wszystkie dzieci do szkoły przybyły ze swoim przyjacielem – Misiem.

KSP Mława nabór

Maskotki  były różne, ale każda z nich była wyjątkowa.  Na początku uczniowie zaprezentowali swoje misie, opowiadali, jak mają na imię, od kogo je dostali oraz za co najbardziej kochają swoje pluszaki. Następnie razem ze swoimi misiami wysłuchały opowieści o historii powstania pluszowego misia oraz obejrzały bajkę – Miś Uszatek. Poznali również historię różnych misiów m.in.: Misia Paddingtona,  Colargola, Kubusia Puchatka, Misia Yogi.  Kolejną atrakcją w tym dniu były „misiowe zagadki”. Odbyła się również degustacja miodku – ulubionego przysmaku misiów. Zabawa w misiowej krainie wszystkim dzieciom sprawiła ogromną radość.  Ostatnią atrakcją tego dnia była Misiowa Fotobudka. Poznajecie te misie? Zapraszamy do fotogalerii.

źródło i fot. SP nr 3 w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz