Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Andrzejkowy bal przedszkolaków


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

Dnia 30 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa dla dzieci z grup przedszkolnych. W tym dniu dzieci mogły poszerzyć swoją wiedzę na temat zwyczajów tego święta. Następnie rozpoczęła się impreza w magicznym nastroju, gdzie oprócz dobrej zabawy przy muzyce z pomocą pań wróżyliśmy sobie, co nas czeka w przyszłości.

Nasze „Andrzejki” były pełne radości, swobody i niespodzianek. Wszyscy uczestnicy byli uśmiechnięci i zadowoleni. Po andrzejkowych zabawach i tańcach przyszedł czas na małe słodkości dla wszystkich dzieci.

źródło i fot. SP w Wieczfni Kościelnej

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Andrzejkowy bal przedszkolaków"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
grzybowianka
Gość

Dawno były te Andrzejki 12 stycznia br.

coder
Gość

a kolejne zdjęcia z dnia 11 miesiąca 30 🙂 – zalecam odczytać datę w sposób „amerykański” czyli miesiąc/dzień/rok. Pozdrawiam

wpDiscuz