Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Rewanż Chmielewskiego, Jurkiewicz dogonił Kamińskiego


Filip Chmielewski

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Drugie rozdanie w tegorocznej edycji Grand Prix o puchar dyrektora mławskiego MOSiR-u za nami. Do rywalizacji przystąpiło 27 zawodników. Podobnie jak to miało miejsce w premierowych zawodach, czterech z nich walczyło w grupie wiekowej do lat 15.

Tegoroczna impreza rozpoczęła się od triumfu Jakuba Tomczykowskiego. W decydującym spotkaniu okazał się lepszy od swojego najgroźniejszego konkurenta, Filipa Chmielewskiego. W sobotę 25 listopada doszło do skutecznego rewanżu. Wicemistrz z poprzedniego sezonu zwyciężył 3:2. Dzięki  czemu zrównał się punktami ze swoim krajanem w klasyfikacji generalnej całego cyklu. Obaj liderzy wywodzą się z Żurominka.

W kategorii open przebudził się mistrz Kamil Jurkiewicz. Po raz pierwszy zgarnął komplet punktów. Niepokonany, w finale wygrał z 3:1 Marcinem Łączyńskim (wicemistrz sprzed roku). W ten sposób zrównał się punktami w generalnym zestawieniu z triumfatorem premierowej imprezy w tym roku, Markiem Kamińskim (w sobotnie popołudnie był trzeci).

Wyniki

Klasyfikacja generalna

Do lat 15: 1-2. Jakub Tomczykowski i Filip Chmielewski po 180 pkt., 3-4. Robert Kowalczyk i Kacper Zaborowski po 130

Kategoria open: 1. Marek Kamiński i Kamil Jurkiewicz po 170 pkt., 3. Marcin Łączyński 140, 4. Paweł Szmil 130, 5-6. Maciej Sieradzki, Janusz Grzybicki po 85, 7. Mirosław Krajewski 80, 8. Wojciech Pogorzelski 75

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500