Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Zespół Muzyczny AKTON wesela imprezy dancingi
Logo

Rewanż Chmielewskiego, Jurkiewicz dogonił Kamińskiego


Filip Chmielewski

Biuro architektoniczne KB Projekt

Drugie rozdanie w tegorocznej edycji Grand Prix o puchar dyrektora mławskiego MOSiR-u za nami. Do rywalizacji przystąpiło 27 zawodników. Podobnie jak to miało miejsce w premierowych zawodach, czterech z nich walczyło w grupie wiekowej do lat 15.

Tegoroczna impreza rozpoczęła się od triumfu Jakuba Tomczykowskiego. W decydującym spotkaniu okazał się lepszy od swojego najgroźniejszego konkurenta, Filipa Chmielewskiego. W sobotę 25 listopada doszło do skutecznego rewanżu. Wicemistrz z poprzedniego sezonu zwyciężył 3:2. Dzięki  czemu zrównał się punktami ze swoim krajanem w klasyfikacji generalnej całego cyklu. Obaj liderzy wywodzą się z Żurominka.

W kategorii open przebudził się mistrz Kamil Jurkiewicz. Po raz pierwszy zgarnął komplet punktów. Niepokonany, w finale wygrał z 3:1 Marcinem Łączyńskim (wicemistrz sprzed roku). W ten sposób zrównał się punktami w generalnym zestawieniu z triumfatorem premierowej imprezy w tym roku, Markiem Kamińskim (w sobotnie popołudnie był trzeci).

Wyniki

Klasyfikacja generalna

Do lat 15: 1-2. Jakub Tomczykowski i Filip Chmielewski po 180 pkt., 3-4. Robert Kowalczyk i Kacper Zaborowski po 130

Kategoria open: 1. Marek Kamiński i Kamil Jurkiewicz po 170 pkt., 3. Marcin Łączyński 140, 4. Paweł Szmil 130, 5-6. Maciej Sieradzki, Janusz Grzybicki po 85, 7. Mirosław Krajewski 80, 8. Wojciech Pogorzelski 75

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz