Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Na „siódemce” koło zajazdu Sunset ciężarówka wypadła z drogi


Dziś nad ranem na drodze krajowej nr 7 pomiędzy Unierzyżem a Strzegowem w pobliżu zajazdu Sunset ciężarówka z naczepą przewożąca konstrukcje stalowe wypadła z drogi. Nikt nie został poszkodowany.

KSP Mława nabór

Ciężarówki nie uda się wyciągnąć z pobocza bez rozładowania. Prace z tym związane obecnie jeszcze trwają. W tym miejscu na krajowej siódemce ruch kierowany przez policję odbywa się wahadłowo, ale bardzo sprawnie, bo praktycznie nie ma korków. Stojąca od wczesnego rana na poboczu ciężarówka była powodem wielokrotnych zgłoszeń i alarmów, zarówno straży pożarnej, jak i policji.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Na „siódemce” koło zajazdu Sunset ciężarówka wypadła z drogi"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anonimowo
Gość

przy tym barze [hotelu] jest bardzo niebezpiecznie wieczorem nocą gdy zapalą na słupkach oświetlenie to stwarza złudzenie jak by jechały samochody ktoś powinien zwrócić właścicielowi uwagę

wpDiscuz