Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Zawkrze przegrywa w stolicy. Na parkiecie reprezentant Polski


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

Drugą porażkę z rzędu w trzeciej lidze zanotowali reprezentanci mławskiego Zawkrza. O ile wpadkę w Wyszkowie można skalkulować do ogólnego bilansu, to już przegraną ze słabo spisującą się Iskrą Warszawa trzeba wyraźnie uznać za niepowodzenie. Pewnym wytłumaczeniem może być nieobecność trzech podstawowych zawodników.

Piotr Domżalski wybrał się na mistrzostwa Polski adwokatów. Jego młodszy brat Piotr leczy uraz stawu skokowego, natomiast sprawy osobiste zatrzymały Łukasza Bobra. Każdy z nich znaczy wiele dla zespołu prowadzonego przez Szymona Zejera.

Warszawianie wykorzystali takie osłabienie konkurentów. W dwóch premierowych setach obejmowali szybko prowadzenie, po czym dowozili przewagę do końca. Gracze z Mławy wrócili do gry w trzeciej partii.

Wydawało się, że mogą pójść za ciosem. Mimo aż dziewięciu pomyłek w polu zagrywki doprowadzili w czwartym secie do  stanu 24:24. Jednak końcówka partii, a co za tym idzie spotkania, należała do Iskry.

W zespole z Warszawy wystąpił Marcin Nowak. Ten 42-letni siatkarz ma za sobą aż 230 mecze w reprezentacji Polski. Jako zawodnik AZS-u Częstochowa zdobył czterokrotnie tytuł mistrza Polski. Uczestniczył w igrzyskach olimpijskich rozegranych w Atlancie w 1996 roku.

W sobotę 2 grudnia Zawkrza zmierzy się na swoim boisku z Astorią Piaseczno. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 18.

Iskra Warszawa  – KS Zawkrze Mława 3:1 (22, 20, -22, 24)

Zawkrze: Paweł Fijałkowski,  Mateusz Paluszkiewicz, Dawid Podlaski, Tomasz Szwęch, Robert Rybka,  Łukasz Cichowski oraz Serafin Gruźlewski (libero) i Piotr Kuźniarski, Filip Kowalczyk, Kacper Kłosowski, Mateusz Stasiak (libero)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz