Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Tenisiści na start. Kto obroni mistrzostwo?


Za nami premierowy turniej ósmej edycji Grand Prix o puchar dyrektora mławskiego MOSiR-u w tenisie stołowym. Emocji na starcie nie zabrakło. Pierwszymi liderami zostali Jakub Tomczykowski i Marek Kamiński.

Słoneczne ogrody Mława

Tomczykowski to najlepszy zawodnik poprzedniego sezonu w kategorii do lat 15. Obronę tytułu zaczął od wygranej. Pokonał trzech konkurentów, w tym najgroźniejszego spośród całej stawki – Filipa Chmielewskiego. Pojedynek dwóch zawodników z Żurominka okazał się niezwykle zacięty. Wszystko rozstrzygnęło się dopiero w tie-breaku, czyli w decydującym piątym secie.

W grupie open  o powtórnym sukcesie marzy Kamil Jurkiewicz. Mistrz poprzedniej odsłony imprezy zaczął od trzeciego miejsca. Komplet punktów zgarnął na inagurację Marek Kamiński. Tenisista z Sochocina pokonał w finale Pawła Szmila 3:1.

Następne zawody cyklu zostaną rozegrane w sobotę 25 listopada.

 Wyniki

Kategoria do lat 15: 1. Jakub Tomczykowski, 2. Filip Chmielewski, 3. Robert Kowalczyk, 4. Kacper Zaborowski

Kategoria open: 1. Marek Kamiński, 2. Paweł Szmil, 3. Kamil Jurkiewicz, 4. Marcin Łączyński, 5. Maciej Sieradzki, 6. Mirosław Krajewski, 7. Wojciech Pogorzelski, 8. Marcin Kacprzycki.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500