Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Tenisiści na start. Kto obroni mistrzostwo?


Plebiscyt Najlepszy Radny Miasta Mlawa biezacej kadencji Radni Mlawa glosowanie

Za nami premierowy turniej ósmej edycji Grand Prix o puchar dyrektora mławskiego MOSiR-u w tenisie stołowym. Emocji na starcie nie zabrakło. Pierwszymi liderami zostali Jakub Tomczykowski i Marek Kamiński.

Tomczykowski to najlepszy zawodnik poprzedniego sezonu w kategorii do lat 15. Obronę tytułu zaczął od wygranej. Pokonał trzech konkurentów, w tym najgroźniejszego spośród całej stawki – Filipa Chmielewskiego. Pojedynek dwóch zawodników z Żurominka okazał się niezwykle zacięty. Wszystko rozstrzygnęło się dopiero w tie-breaku, czyli w decydującym piątym secie.

W grupie open  o powtórnym sukcesie marzy Kamil Jurkiewicz. Mistrz poprzedniej odsłony imprezy zaczął od trzeciego miejsca. Komplet punktów zgarnął na inagurację Marek Kamiński. Tenisista z Sochocina pokonał w finale Pawła Szmila 3:1.

Następne zawody cyklu zostaną rozegrane w sobotę 25 listopada.

 Wyniki

Kategoria do lat 15: 1. Jakub Tomczykowski, 2. Filip Chmielewski, 3. Robert Kowalczyk, 4. Kacper Zaborowski

Kategoria open: 1. Marek Kamiński, 2. Paweł Szmil, 3. Kamil Jurkiewicz, 4. Marcin Łączyński, 5. Maciej Sieradzki, 6. Mirosław Krajewski, 7. Wojciech Pogorzelski, 8. Marcin Kacprzycki.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz