Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
złóż życzenia na portalu codziennikmlawski.pl
Logo

Nowy sezon GAL Futsal w gminie Stupsk


17 listopada w Gminie Stupsk rozpoczęły się coroczne rozgrywki halowej piłki nożnej „GAL Futsal”. Samorządowcy oraz Policjanci towarzyskim meczem zainaugurowali cykl ligowych spotkań piłkarskich. Po dosyć wyrównanym meczu reprezentanci policji z powiatu mławskiego pokonali zespół samorządowców 5:3. W ramach podziękowania kapitan samorządowców – wójt gminy Stupsk – Jacek Świderski wręczył rywalom pamiątkowy puchar i podziękował za rywalizację.

Do tegorocznego turnieju zapisało się 9 zespołów, które do lutego rywalizowały będą o najwyższe lokaty. Dwa pierwsze zespoły awansują również do Turnieju Mistrzów Powiatu Mławskiego w którym zmierzą się najlepsze zespoły z wiejskich gmin z całego powiatu mławskiego.
Piątkowe mecze I rundy przyniosły dużo emocji i niespodzianek. Wola Szydłowska zremisowała z zespołem Konopki Górka 3:3; Łączy Nas Piłka, zespół ubiegłorocznych „Młodzików”, zwyciężył z „Amigo Konopki” 4:3; „Stupsk” niespodziewanie uległ debiutantom – „Heja Banana” 4:5, a świetną skutecznością w tym meczu popisał się Pszczółkowski Paweł, który aż czterokrotnie trafiał do bramki rywali. W ostatni meczu drużyna Piotra Ciżewskiego – „GOLD Team” z łatwością zwyciężyła nad zespołem z „Wyszyn” 6:2 i tym samym na tą chwilę zapewniła sobie tytuł lidera w tabeli.
1. GOLD Team – 3 pkt. (4)
2. Heja Banana – 3pkt. (1)
3. Łączy Nas Piłka – 3pkt. (1)
4. Konopki Górka – 1 pkt. (0)
4. Wola Szydłowska – 1 pkt
6. Stupsk – 0 pkt. (-1)
7. Amigo Konopki – 0 pkt. (-1)
8. Stupsk – 0 pkt. (-4)
9. Chłopaki Do Wzięcia – 0 pkt. ( PAUZA)

Wśród najlepszych strzelców zapisali się:
1. Pszczółkowski Paweł – 4 bramki
2. Gierczak Arkadiusz – 3 bramki
3. Zając Krystian – 2 bramki
4. Ovik Galtyan – 2 bramki
5. Marach Norbert – 2 bramki
6. Nosarzewski Mateusz – 2 bramki

źródło i fot. gmina Stupsk

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz