Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Nowy sezon GAL Futsal w gminie Stupsk


17 listopada w Gminie Stupsk rozpoczęły się coroczne rozgrywki halowej piłki nożnej „GAL Futsal”. Samorządowcy oraz Policjanci towarzyskim meczem zainaugurowali cykl ligowych spotkań piłkarskich. Po dosyć wyrównanym meczu reprezentanci policji z powiatu mławskiego pokonali zespół samorządowców 5:3. W ramach podziękowania kapitan samorządowców – wójt gminy Stupsk – Jacek Świderski wręczył rywalom pamiątkowy puchar i podziękował za rywalizację.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Do tegorocznego turnieju zapisało się 9 zespołów, które do lutego rywalizowały będą o najwyższe lokaty. Dwa pierwsze zespoły awansują również do Turnieju Mistrzów Powiatu Mławskiego w którym zmierzą się najlepsze zespoły z wiejskich gmin z całego powiatu mławskiego.
Piątkowe mecze I rundy przyniosły dużo emocji i niespodzianek. Wola Szydłowska zremisowała z zespołem Konopki Górka 3:3; Łączy Nas Piłka, zespół ubiegłorocznych „Młodzików”, zwyciężył z „Amigo Konopki” 4:3; „Stupsk” niespodziewanie uległ debiutantom – „Heja Banana” 4:5, a świetną skutecznością w tym meczu popisał się Pszczółkowski Paweł, który aż czterokrotnie trafiał do bramki rywali. W ostatni meczu drużyna Piotra Ciżewskiego – „GOLD Team” z łatwością zwyciężyła nad zespołem z „Wyszyn” 6:2 i tym samym na tą chwilę zapewniła sobie tytuł lidera w tabeli.
1. GOLD Team – 3 pkt. (4)
2. Heja Banana – 3pkt. (1)
3. Łączy Nas Piłka – 3pkt. (1)
4. Konopki Górka – 1 pkt. (0)
4. Wola Szydłowska – 1 pkt
6. Stupsk – 0 pkt. (-1)
7. Amigo Konopki – 0 pkt. (-1)
8. Stupsk – 0 pkt. (-4)
9. Chłopaki Do Wzięcia – 0 pkt. ( PAUZA)

Wśród najlepszych strzelców zapisali się:
1. Pszczółkowski Paweł – 4 bramki
2. Gierczak Arkadiusz – 3 bramki
3. Zając Krystian – 2 bramki
4. Ovik Galtyan – 2 bramki
5. Marach Norbert – 2 bramki
6. Nosarzewski Mateusz – 2 bramki

źródło i fot. gmina Stupsk

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500