Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Ważna informacja dla rolników: Ucierpiało twoje gospodarstwo? Tylko do 20 listopada możesz złożyć wniosek o wsparcie


Tylko do poniedziałku 20 listopada Mazowiecki Odział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski od rolników, których gospodarstwa ucierpiały w wyniku klęski żywiołowej.

KSP Mława nabór

Do 20 listopada Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski od tych rolników, którzy ponieśli straty w wyniku klęsk żywiołowych. Wnioski o taką pomoc można składać w oddziałach regionalnych ARiMR, bądź za pośrednictwem biura powiatowego Agencji albo po prostu wysłać je pocztą.

Powódź, deszcz nawalny, suszę, przymrozki wiosenne, ujemne skutki przezimowania, obsunięcie się ziemi, lawinę, grad, huragan, uderzenie pioruna – to klęski, w wyniku których powstałe szkody uprawniają do starania się o wsparcie. Maksymalna kwota pomocy z całego działania „Inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej” w całym PROW 2014-2020 wynosi do 300 tys. zł. Co ważne, nie może przekroczyć poziomu 80% kosztów kwalifikowalnych.

Maksymalna kwota wsparcia, jaką może otrzymać rolnik na „Inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej” w całym okresie realizacji PROW 2014-2020, wynosi do 300 tys. zł, z tym że nie może przekroczyć ona poziomu
80% kosztów kwalifikowalnych.

źródło: Mazowiecki Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Ważna informacja dla rolników: Ucierpiało twoje gospodarstwo? Tylko do 20 listopada możesz złożyć wniosek o wsparcie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anonimowo
Gość

TERAZ RZĄDZI PIS A PAN MINISTER JURGIEL NA KONFERENCJI KILAKA DNI TEMU JAK I INNI CHWALIŁ SIĘ,ŻE ZA JEGO RZĄDÓW TAK DOBRZE SIĘ POWODZI ROLNIKOM A JAK PRZEJMOWALI WŁADZĘ 2 LATA TEMU TO POLSKA BYŁA W TOTALNEJ RUINIE NA CZAS JEGO PODWŁADNI NIE MOGĄ DAĆ INFORMACJI O SKŁADANIE JAKIŚ WNIOSKÓW O POWSTAŁYCH SZKODACH NA TO WYCHODZI,ZE ZA JEGO RZĄDÓW POLSKA WIEŚ IDZI KU UPADKOWI JAK JUŻ POKAZANO STADNINY KONI W JANOWIE I MICHAŁOWIE ?????????

Dariusz
Gość

Mam nadzieje ze moi koledzy rolnicy nie dadzą juz sie nabrać i nie beda głosować na PIS

rolnik
Gość

Jak zwykle informacje za późno nagłośnione. 16 listopada piszecie o wnioskach, ktore można składać do 20 listopada? A kiedy wezmę protokół z gminy? Podobno od 6 listopada można było składać te wnioski więc nie rozumiem dlaczego tak późno o tym piszecie?

wpDiscuz