Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Podpalono Dom Działkowca. Apel zarządu Stowarzyszenia ROD „RELAX”


Działkowcy Stowarzyszenia Rodzinny Ogród Działkowy RELAX”w Mławie

Słoneczne ogrody Mława

Z prawdziwym żalem informujemy wszystkich Działkowców i sympatyków Stowarzyszenia, że w nocy z dnia 25 na 26 października 2017 roku nieznany sprawca dokonał podpalenia Domu Działkowca, który powstał w ubiegłym roku. Doszczętnie spłonęły wszystkie dokumenty Działkowców i Stowarzyszenia.

Dom służył wszystkim Działkowcom. Został wzniesiony z oszczędności  gromadzonych przez kilka lat. Obecnie Stowarzyszenie zostało pozbawione swojej siedziby, a przede wszystkim dokumentacji niezbędnej do bieżącego funkcjonowania.

Jednocześnie informujemy wszystkich Działkowców, że zachowała się wszelka dokumentacja finansowa przechowywana w domu prywatnym Księgowej Stowarzyszenia.

W związku z powyższym zwracamy się do Działkowców o wyrozumiałość, bowiem mamy obowiązek odtworzenia teczek poszczególnych użytkowanych działek.

– Działkowcy, którzy nabyli prawo do użytkowania działki od czerwca 2014 roku proszeni są o złożenie kserokopii dokumentów do Prezesa Zarządu lub innego członka Zarządu.

– Działkowcy, którzy użytkują działki od momentu powstania ogrodu do czerwca 2014 roku winni złożyć umowę dzierżawienia działki w 2 egzemplarzach oraz deklarację wstąpienia do Stowarzyszenia ROD „RELAX”. Druk umowy zostanie Państwu dostarczony osobiście przez członków Zarządu. Prosimy o cierpliwość i zrozumienie.

Mamy nadzieję do  końca kwietnia 2018 roku odtworzyć dokumentację, aby z nowym sezonem rozpocząć rytmiczną działalność.

Nadmieniamy, że w sprawie pożaru prowadzone jest śledztwo przez mławską Policję. Prosimy osoby, które miałyby w sprawie jakieś informacje, o kontakt z Policją lub Zarządem.

Zarząd ROD „RELAX” w Mławie.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500