Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Podpalono Dom Działkowca. Apel zarządu Stowarzyszenia ROD „RELAX”


Działkowcy Stowarzyszenia Rodzinny Ogród Działkowy RELAX”w Mławie

KSP Mława nabór

Z prawdziwym żalem informujemy wszystkich Działkowców i sympatyków Stowarzyszenia, że w nocy z dnia 25 na 26 października 2017 roku nieznany sprawca dokonał podpalenia Domu Działkowca, który powstał w ubiegłym roku. Doszczętnie spłonęły wszystkie dokumenty Działkowców i Stowarzyszenia.

Dom służył wszystkim Działkowcom. Został wzniesiony z oszczędności  gromadzonych przez kilka lat. Obecnie Stowarzyszenie zostało pozbawione swojej siedziby, a przede wszystkim dokumentacji niezbędnej do bieżącego funkcjonowania.

Jednocześnie informujemy wszystkich Działkowców, że zachowała się wszelka dokumentacja finansowa przechowywana w domu prywatnym Księgowej Stowarzyszenia.

W związku z powyższym zwracamy się do Działkowców o wyrozumiałość, bowiem mamy obowiązek odtworzenia teczek poszczególnych użytkowanych działek.

– Działkowcy, którzy nabyli prawo do użytkowania działki od czerwca 2014 roku proszeni są o złożenie kserokopii dokumentów do Prezesa Zarządu lub innego członka Zarządu.

– Działkowcy, którzy użytkują działki od momentu powstania ogrodu do czerwca 2014 roku winni złożyć umowę dzierżawienia działki w 2 egzemplarzach oraz deklarację wstąpienia do Stowarzyszenia ROD „RELAX”. Druk umowy zostanie Państwu dostarczony osobiście przez członków Zarządu. Prosimy o cierpliwość i zrozumienie.

Mamy nadzieję do  końca kwietnia 2018 roku odtworzyć dokumentację, aby z nowym sezonem rozpocząć rytmiczną działalność.

Nadmieniamy, że w sprawie pożaru prowadzone jest śledztwo przez mławską Policję. Prosimy osoby, które miałyby w sprawie jakieś informacje, o kontakt z Policją lub Zarządem.

Zarząd ROD „RELAX” w Mławie.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz