Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Spotkanie edukacyjne uczniów z „siódemki” w firmie LG


Dnia 26 października 2017 roku klasa III g z SP nr 7wraz z wychowawczynią Martą Wdowiak pojechała na wycieczkę do zakładu LG Electronics w Mławie.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Uczniowie  zwiedzili  sektory, w których testowana jest jakość i precyzja wykonanych urządzeń oraz biura administracji. Kolejnym  punktem  wycieczki  było  wejście  na  halę  produkcyjną, gdzie  uczniowie  mogli  zobaczyć  kolejne etapy montażu telewizorów, zaczynając od podzespołów a kończąc na gotowym produkcie wysyłanym do odbiorców krajowych jak i zagranicznych. Po  powrocie  z  hali  produkcyjnej  uczniowie  zostali poczęstowani pizzą, a na koniec każdy dostał słodki upominek wraz z pamiątkowym zdjęciem.

Dziękujemy firmie LG Electronics za interesujące spotkanie edukacyjne, była  to  bardzo  interesująca  wycieczka, którą  z  pewnością  uczniowie  będą  długo  wspominać.

źródło i fot. SP nr 7

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
mławiak

maluchy odwiedziły swoją przyszłą pracę:)

mławiak

dzieci odwiedziły swoją przyszłą pracę he he

pracownik

Niech wiedzą co ich czeka