Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
przychodnia alfamed
Logo

Sztafeta SP nr 2 jedenasta na Mazowszu


Drugie miejsce wywalczone w mistrzostwach rejonu ciechanowskiego sprawiło, że sztafeta SP nr 2 awansowała na finały Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. To duża sztuka, zważywszy na fakt, że do eliminacji przystąpiło ponad trzysta szkół. Reprezentacje szesnastu z nich  przebiły się do decydującej rozgrywki.

Najlepsze drużyny spotkały w Podgórzu koło Wyszogrodu. Szansę występu otrzymała ta sama dziesiątka uczniów, która tak kapitalnie spisała się w rejonowym czempionacie. Na pierwszej zmianie ustawił się Patryk Jankowski. Uderzony przypadkowo w kolano przy starcie, poczuł duży ból. Mimo trudności nie zszedł z trasy. Nie chcąc zawieść kolegów, zacisnął zęby, po czym zdołał pokonać resztę kilometrowego odcinka.

Potem pałeczkę przejmowali kolejno Marcin Rejniak, Piotr Komorowski, Kacper Wydra, Wiktor Ogrodowczyk, Marcin Krokowski, Adam Kujawska, Jakub Szczepkowski, Dawid Miksza oraz Alan Sadolewski. Wspólna praca przyniosła jedenastą pozycję  -najwyższą  spośród wszystkich szkół z powiatu mławskiego. Opiekunami zespołu byli nauczyciele wychowania fizycznego Elżbieta Kaszubska i Adam Szymański.

Źródło i fot. SP nr 7

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Sztafeta SP nr 2 jedenasta na Mazowszu"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Dww
Gość

Gratulacje

wpDiscuz