Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
Inkubator Mława szkolenia

Kuciejczyk aktywny. Od Skrwilna po Płock


Październik okazał się niezwykle pracowity dla Henryka Kuciejczyka. Swoją aktywność biegacz z Szydłowa ograniczył  nie tylko do treningów. Powalczył z powodzeniem na trzech imprezach, dwie z nich został rozegrane na terenie powiatu płockiego.

Słoneczne ogrody Mława

Wszystko zaczęło się w Skrwilnie – w trzydziestej edycji Biegu Niepodległości wzięło udział 78 uczestników. Trasę o długości 10 kilometrów pokonał w trzydzieści siedem minut i dwadzieścia osiem sekund. Ten wynik wystarczył do zajęcia dziewiątego miejsca  w klasyfikacji generalnej. Triumfował Michał Karbowski z Działdowa. Szydłowianin okazał się najlepszy w kategorii M5. Kazimierza Jaskulskiego z Grudziądza wyprzedził o blisko pięćdziesiąt sekund.

Dzień później, czyli w niedzielę 8 października, pokonał odcinek o długości 10000 metrów w Czerwonce koło Makowa Mazowieckiego. W kategorii pięćdziesięciolatków okazał się najlepszy, w  zestawieniu generalnym finiszował na dziewiątej pozycji.

Pracowity okres zakończył występem na Tumskiej Dysze (ze względu na roboty drogowe, trasę skrócono do 7,2 km). Start w Płocku przyniósł kolejny sukces naszemu reprezentantowi. Zwycięstwo w grupie M50 podsumował jedenastą lokatą w „generalce”.

RS

 

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
biegi

Super! Gratulacje 🙂

Dww

Gratulacje