Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Warszawska metoda na zdobycie Gangu Świeżaków


Naklejki ze Świeżakami cieszą się ogromną popularnością zwłaszcza wśród tych najmłodszych konsumentów. Normalnie zdobywa się je za punkty zbierane podczas zakupów w sklepach sieci Biedronka. Dość oryginalną metodę na ich zdobycie zastosowała pewna warszawianka, która nie miała cierpliwości by zbierać punkty. Oczywiście my tej metody nikomu nie polecamy, a jeżeli to tylko ku przestrodze.

KSP Mława nabór

Jak podaje Radio Zet na warszawskim Wilanowie klientka wywabiła podstępem pracownicę Biedronki, chowając w swojej torbie rolkę naklejek z Gangu Świeżaków o wartości 912 złotych.

47-letnia Agata C. była tak wielką fanką popularnych maskotek z Biedronki, że specjalnie wywołując zamieszanie przy kasie, spowodowała by pracownica poszła po kierownika. Wtedy zabrała i  schowała do swojej torby całą rolkę tak pożądanych naklejek.

Złodziejka miała pecha, bo zanim wymieniła świeżo skradzione naklejki na Gang Świeżaków, złapał ją na gorącym uczynku ochroniarz sklepu. Z racji, że wartość naklejek wyceniona została na 912 złotych – bo tyle kosztują maskotki, jakie można byłoby za naklejki wymienić, kobiecie grozi teraz do 5 lat więzienia.

źródło: Radio Zet

oprac. red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Warszawska metoda na zdobycie Gangu Świeżaków"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
bieda
Gość

świeżaczki złoty interes

Natka
Gość

z tymi świeżakami to jakas PARANOJA ludzie ogranijcie sie

A.K.
Gość

Sama również zbieram te naklejki. Oddaję je później maluszkom. Cieszą się, że miło popatrzeć. Trzyletnia Ala stwierdziła, że ma całą ,,kolekczje”.
Słyszałam, że w Pułtusku klientka także ukradła całą zwijke tych nalepek.

wpDiscuz