Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Warszawska metoda na zdobycie Gangu Świeżaków


Naklejki ze Świeżakami cieszą się ogromną popularnością zwłaszcza wśród tych najmłodszych konsumentów. Normalnie zdobywa się je za punkty zbierane podczas zakupów w sklepach sieci Biedronka. Dość oryginalną metodę na ich zdobycie zastosowała pewna warszawianka, która nie miała cierpliwości by zbierać punkty. Oczywiście my tej metody nikomu nie polecamy, a jeżeli to tylko ku przestrodze.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Jak podaje Radio Zet na warszawskim Wilanowie klientka wywabiła podstępem pracownicę Biedronki, chowając w swojej torbie rolkę naklejek z Gangu Świeżaków o wartości 912 złotych.

47-letnia Agata C. była tak wielką fanką popularnych maskotek z Biedronki, że specjalnie wywołując zamieszanie przy kasie, spowodowała by pracownica poszła po kierownika. Wtedy zabrała i  schowała do swojej torby całą rolkę tak pożądanych naklejek.

Złodziejka miała pecha, bo zanim wymieniła świeżo skradzione naklejki na Gang Świeżaków, złapał ją na gorącym uczynku ochroniarz sklepu. Z racji, że wartość naklejek wyceniona została na 912 złotych – bo tyle kosztują maskotki, jakie można byłoby za naklejki wymienić, kobiecie grozi teraz do 5 lat więzienia.

źródło: Radio Zet

oprac. red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
bieda

świeżaczki złoty interes

Natka

z tymi świeżakami to jakas PARANOJA ludzie ogranijcie sie

A.K.

Sama również zbieram te naklejki. Oddaję je później maluszkom. Cieszą się, że miło popatrzeć. Trzyletnia Ala stwierdziła, że ma całą ,,kolekczje”.
Słyszałam, że w Pułtusku klientka także ukradła całą zwijke tych nalepek.