Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Krajkowo. Śmiertelne potrącenie pieszego


We wtorek 17 października około godz. 20:00 w Krajkowie na krajowej 60-ce doszło do wypadku śmiertelnego z udziałem pieszego. Jadący od strony Glinojecka w kierunku Raciąża tir (renault), którym kierował  33-latek z pow. działdowskiego śmiertelnie potrącił 85-letnią kobietę. Z ustaleń wynika, że piesza szła jezdnią i nie posiadała na odzieży żadnych elementów odblaskowych. Kierowca tira zauważył ją w ostatnim momencie i pomimo próby ominięcia nie zdołał tego zrobić.

KSP Mława nabór

Płońska policja prowadzi postępowanie mające na celu ustalenie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.
Apelujemy do pieszych by po zmroku poza terenem zabudowanym nosili na ubraniach elementy odblaskowe. Odblaskowe kamizelki, breloczki czy opaski powinny być noszone na ramieniu, plecach lub na wysokości kolan. Takie elementy na ubraniu znacznie zwiększają widoczność pieszego na drodze, nawet siedmiokrotnie, a tym samym zwiększają jego bezpieczeństwo.

  Źródło:KPP Płońsk

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Krajkowo. Śmiertelne potrącenie pieszego"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Max
Gość

…a pozniej ludzie pier…, ze kierowcy „TIRow” to zabójcy!!!

wpDiscuz