Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Zaginął mieszkaniec gminy Glinojeck. Może ktoś go widział?


Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie prowadzi czynności poszukiwawcze za zaginionym Stanisławem Lubińskim. 71-letni mieszkaniec gminy Glinojeck wyszedł z domu 29 września około godz. 7:00 i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Mężczyzna ubrany był w ciemną koszulę oraz ciemne spodnie. Jest wzrostu około 165-170 cm, waży około 60 kg, średniej budowy ciała, włosy krótkie siwe. Charakterystyczne u mężczyzny jest to, że kuleje na lewą nogę oraz nosi okulary o grubych szkłach korekcyjnych.

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt pod nr tel. 696 497 187 lub 696 497 195. Można również zadzwonić pod nr alarmowy 112 lub 997.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Zaginął mieszkaniec gminy Glinojeck. Może ktoś go widział?"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Ewelina
Gość

Zdjęcie trochę nieaktualne. Wynajmował u nas kiedyś pokój i choć widziałam to ogłoszenie to nie poznałam go.

wpDiscuz