Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Poznajemy języki obce – uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 na lekcjach językowych u młodszych kolegów z SP 7


W ramach współpracy na rzecz edukacji, nauczyciele języków obcych SP 3 zorganizowali gościnną lekcję językową w SP 7. Uczniowie oddziałów gimnazjalnych pod kierunkiem swoich nauczycieli języków obcych opracowali zadania w trzech językach; angielskim, francuskim i niemieckim w celu zaprezentowania ich wśród swoich młodszych kolegów.

W dniu 17 października, przygotowana grupa uczniów udała się do Szkoły Podstawowej nr 7 i poprowadziła lekcje językowe w klasach 1 i 3. Pracę gimnazjalistów, którzy wcielili się w role nauczycieli koordynowała pani Anna Maria Lis- Dzięgielewska, nauczycielka języka angielskiego i francuskiego w SP 3.

Zadania i gry językowe prezentowane na zajęciach zawierały różnego rodzaju ćwiczenia leksykalne, do prezentacji których uczniowie wykorzystali między innymi fiszki, ilustracje, maskotki oraz dobrze wszystkim znane świerzaki.

Lekcje przebiegły w atmosferze zabawy i wzajemnej współpracy. Miłym akcentem kończącym zajęcia było wręczenie gimnazjalistom, przygotowanych wcześniej pod kierunkiem pani Ani Goszczyńskiej laurek z podziękowaniem za przeprowadzoną lekcję.

Źródło i fot. SP nr 3

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz