Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wjechał do rowu, oddalił się z miejsca wypadku, znaleźli go strażacy


Dziś około godziny 9 – tej na trasie Szreńsk – Żuromin w lesie niedaleko miejscowości Nowe Garkowo kierujący samochodem osobowym Renault Scenic wpadł do głębokiego rowu. Jeszcze przed przyjazdem służb ratowniczych kierowca oddalił się z miejsca wypadku. Po kilkudziesięciu minutach poszukiwań odnaleźli go strażacy na skraju lasu około 500 m. od miejsca wypadku. Mężczyzna był ranny.

KSP Mława nabór

– Do zdarzenia zadysponowane zostały zastęp z  JRG Mława oraz OSP Szreńsk. Na miejscu zdarzenia okazało się, że samochód Renault Scenic z niewiadomych przyczyn wjechał do rowu a w pojeździe nie było kierowcy. Dowódca zauważył ślady krwi poza pojazdem i zarządził poszukiwania. Kierowca został odnaleziony na skraju lasu około 500 m od miejsca zdarzenia. Strażacy udzielili mu pierwszej pomocy a później  przekazali zespołowi ratownictwa medycznego. Okoliczności wypadku bada mławska policja – informuje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz