Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Mława. Peugeot dachował na Grzebskiego


Wczoraj około godziny 9:30 na ulicy Grzebskiego w okolicy sklepu Biedronka doszło do niecodziennej sytuacji. Kierowca jadący osobowym Peugeotem 306 w pewnym momencie doprowadził do dachowania pojazdu. Szczęśliwym trafem przy dachowaniu nie zderzył się z żadnym innym pojazdem ani nie uderzył w przechodniów. Również sami kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń.

– 10 października o godzinie 9:47 otrzymaliśmy zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego na ulicy Grzebskiego. Do działań ratowniczych zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława. W momencie ich przyjazdu na miejsce zdarzenia, samochód osobowy leżał na dachu. Kierujący jeszcze przed przyjazdem straży o własnych siłach opuścił pojazd.  Nie zachodziła konieczność udzielenia pomocy medycznej. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zneutralizowaniu płynów eksploatacyjnych oraz postawieniu auta na koła. Okoliczności zdarzenia ustala policja – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

6 - liczba komentarzy w artykule "Mława. Peugeot dachował na Grzebskiego"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anonimowo
Gość

oj eryk eryk 🙂

JAJA
Gość

kar kar ;0

Gość
Gość

100% wina naszych wspaniałych dróg 😉

Gość
Gość

Na 100% wina naszych wspaniałych dróg

Kaskader
Gość

Prędkość była dobra, tylko zakręt ch**owy 😀

wpDiscuz