Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Budżet Obywatelski. Będą mini tężnie solankowe


Znamy już wyniki głosowania na projekty zgłoszone w ramach budżetu obywatelskiego. Najwięcej, bo aż 2149 głosów, mieszkańcy oddali na projekt budowy dwóch mini tężni solankowych. Ten projekt uzyskał aż 58% wszystkich ważnych głosów oddanych w całym głosowaniu (w  sumie było ich 3450). Autorem tego pomysłu jest Kamil Przybyszewski, przewodniczący zarządu Osiedla nr  8 w Mławie, projekt zgłosili wspólnie z Wiesławem Moszczyńskim. Koszt budowy obu mini tężni oszacowany został na 253 tys. zł.

KSP Mława nabór

Obecnie burmistrz zawnioskuje o wpisanie tego projektu do realizacji w budżecie miasta na przyszły rok oraz podejmie konsultacje z wojewódzkim konserwatorem zabytków w celu uzgodnienia lokalizacji mini tężni.

– Wielkie podziękowania dla tych co opowiedzieli się za projektem. Epokowe wydarzenie, wizjonerski pomysł i bezbłędne zwycięstwo – cieszył się po ogłoszeniu wyników w rozmowie telefonicznej z Codziennikiem Mławskim Kamil Przybyszewski.

Pozostałe projekty uzyskał następującą liczbę głosów:

Modernizacja kortów tenisowych na stadionie miejskim w Mławie – 863 głosy.

Śródmiejskie wyspy rekreacji i odpoczynku – ścieżki zdrowia wraz z toaletą parkową – 434 głosy.

Młyn – Twoje eko miejsce z młodzieńczych lat ( projekt wycofany przez wnioskodawcę) – 4 głosy.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

31 - liczba komentarzy w artykule "Budżet Obywatelski. Będą mini tężnie solankowe"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
wólczanin
Gość

Zapomniano że do zbierania głosów wykorzystano inne osoby, którym zapomniano podziękować.”Człowiek zrobił swoje, człowiek może odejść” tak to się zazwyczaj kończy. Za chwilkę z całą pewnością będą huczały trąby o tych którzy się zaangażowali.

Jarząbek
Gość

Jesteś po prostu zbyt nerwowy, małostkowy i trochę wulgarny. Czepiasz się w sumie drobiazgów. Przeczytaj sobie wywiad na mlawainfo.pl i może tam znajdziesz podziękowania skierowane do ciebie,

obiektywnie
Gość

Kładka dla mieszkańców Wólki się należała, dlaczego zatem nikt nie pomyślał o tych którzy zostali odcięci od miasta

kaczor donald
Gość

Tak, tak. To będzie tężnia na skalę naszych, mławskich możliwości.

Grab1
Gość

Ciekawe czemu panowie Moszczynski i Przybyszewski tak zaczęli działać wybory samorządowe, dopuszczenie takich ludzi to jak udać małpie brzytwe

mławianin
Gość
Właśnie Grab 1 takich ludzi jak Moszczyński i Przybyszewski, [potrzeba w naszej Mławie jak najwięcej, bo dać takiej małpie brzytwę jak Ty to strach pomyśleć co by się działo, w/w Panowie nie czekają na wybory tylko solennie pracują na rzecz swej społeczności. A że Wólka rośnie w siłę to bardzo dobrze, dla nas wszystkich. Może wreszcie bez twej pomocy zmienimy to towarzystwo wzajemnej adoracji, bo jak patrzeć na takie wyniki że ta Władza w latach 2014-2016 na inwestycje przeznaczyła na jednego mieszkańca 443 zł a nasze miasto uplasowało się na 145 pozycji w kraju, a w Ciechanowie 5m i 1288… Czytaj więcej »
Brawo
Gość

Brawa dla Moszczynskiego Wiesława, dzieki ktoremu we wspolpracy z Przybyszewskim odniosl sukces.

mławianin
Gość

Brawa się należą dla obu Panów tylko żebyśmy o tym ich i naszym wspólnym / głosowałem na projekt/ sukcesie nie zapomnieli przy urnie wyborczej w 2018, bo im naprawdę się należy za ich bezinteresowną pracę i sukcesy jakie osiągają aby nas reprezentowali w RADZIE MIASTA.

wpDiscuz