Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Zderzenie dwóch busów na „siódemce”


Dziś około południa na drodze krajowej nr 7 w okolicy skrzyżowania z ulicą Warszawską zderzyły się dwa busy marki Renault. Na szczęście żadna z trzech osób jadących w tych pojazdach nie odniosła poważnych obrażeń. Przez kilkanaście minut ruch na DK nr 7 odbywał się wahadłowo.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Działania dwóch zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem oraz neutralizacji wycieku płynów z uszkodzonych pojazdów – podaje bryg. Marek Augustynowicz oficer prasowy PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500