Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

To już przesądzone. Mistrzostwa świata odbędą się w Mławie


Mistrzostwa Świata w warcabach 64 – polowych osób niepełnosprawnych odbędą się w Mławie. Stosowną umowę o współpracy przy organizacji tych mistrzostw podpisał Międzynarodowy Komitet Warcabowy Niepełnosprawnych ( IDCD) którego szefem jest Leszek Pętlicki oraz Mławska Hala Sportowa. Planowany termin mistrzostw, to koniec sierpnia 2018 roku.

KSP Mława nabór

Impreza takiej rangi to duża nobilitacja dla miasta, ale również docenienie roli i siły naszych warcabistów. Warto tu przypomnieć, że warcabiści powiatu mławskiego odnoszą znaczące sukcesy w tej dyscyplinie w skali ogólnopolskiej ale też  światowej, jak choćby tegoroczne sukcesy w kategorii „spesholimpic” mławskiego warcabisty Zenka Mieszkowskiego na Mistrzostwach Świata w Kranevie (Bułgaria).

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

46 - liczba komentarzy w artykule "To już przesądzone. Mistrzostwa świata odbędą się w Mławie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
EKOnomia
Gość

Jakim trzeba być sfrustrowanym człowiekiem oby pisać tak źle o innych bez jakiegokolwiek pokrycia, popróbuj się zmienić, popracuj nad sobą zrób coś pozytywnego dla tego społeczeństwa, może zostaniesz zauważony i w końcu z negatywności przeobrazisz się w pozytyw. Czego tobie życzę z całego serca.

Wacek
Gość

Do E.M. Nikt nie musi bronić dyrektora bo broni się sam. Idź na Halę i zobacz jak wydawane są publiczne pieniądze to może się czegoś nauczysz…Zobacz jak Hala wygląda dziś a jak wyglądała niecałe 2 lata tamu, jak wyglądają boiska przed Halą, jakie nowe dyscypliny się na niej pojawiły. Idź porozmawiaj z dyrektorem a zmienisz zdanie a to, że dyrektor nie da zarobić cwaniakom z miasta w pełni popieram…

Do Wacek
Gość

Jakie nowe dyscypliny się pojawiły i co się zmieniło w hali prócz nowego oświetlenia, ktore i tak by tam w końcu trafiło? Czy sugerujesz, ze poprzedni dyrektor nie zajmował się właściwie obiektem i aby temu zapobiec awansowano go na sekretarza ?

Wacek
Gość

Oświetlenie samo by trafiło?? Potrafisz mnie rozbawić…To że obecny dyrektor odwala kawał dobrej roboty wie już prawie każdy oprócz grupy zazdrośników, która była jest i będzie…ot taka Mława

do Wacka
Gość

do Wacek Ty chyba naprawdę nie wiesz na jakiej zasadzie to się odbywa 🙂 obecny Dyrektor hali to jak wszyscy wiedzą zięć jednego Skarbnika który ma duży wpływ na to jak są rozdzielane środki!!! z stąd nowe oświetlenie które wymagało już faktycznie zmiany!!!Proszę konkretnie co takiego wspaniałego na rzecz sportu w Mławie zrobił ów dyrektor??

mławianin
Gość

Co takiego zrobił ów Dyrektor hali –nul–zero, zrobił wiele bo został zięciem Przewodniczącego Rady Powiatu, i Skarbnika Miasta Pana Henryka Antczaka, to żadna tajemnica./kropka/ Zacznijmy pisać posty otwartym tekstem, Wackowi i wielu innym z pewnością się to nie podoba, wszyscy Ci którzy o tym piszą chcą aby Mława była normalnym miastem, a nie miastem układów. Z tego widać że ten „królik” jest naprawdę mocny, skoro trwa to już ładnych parę lat./kropka/

mławianin
Gość
No proszę A JEDNAK PRAWDA WAS W OCZY KOLE, , i dlatego tyle minusów, nie przeszkadza mi to -normal, ale wycinasz numer, to nie jest nienawiść to pisanie faktów których inni się boją a pisanie obrońców Pana H.ANTCZAKA utwierdza mnie tylko w przekonaniu że uderzanie w waszych znajomków to w was wywołuje furie i atak powiem ci tylko jedno, jak mało trzeba być rozgarniętym aby pisać takie bzdury, gorszy wstyd przynoszą naszemu miastu tacy obrońcy jak Ty i wielu innych którzy chcą ukrywać fakty, ale jak się ma korzyści z takiego pisania, to po prostu trzeba tak pisać zgodnie z… Czytaj więcej »
A.K.
Gość

Ale Ci bidaku spuscili lanie. Widać, że grają zespołowo. Mogliby zachować jeszcze zasadę ,,fair play”. I tak lubię Twoje komentarze. Stary pobiles rekord. Jeszcze nikt nie miał tyle minusów.

normal
Gość

Aaaa, tu Cię boli ☺ Jesteś zły bo nie Ty zostałeś zięciem Antczaka !!!! Już teraz wiem skąd u Ciebie taka nienawiść. Że się wcześniej nie zorientowałem gdy prowadziłeś nierówną polemikę z kos-em i innymi, także że mną. Nierówną, no przegraną !!!! Mławianin, zmień nick bo przynosisz wstyd nazwie naszego miasta.

mławianin
Gość

Zawsze zwycięzca, zawsze na piedestale.
Polemika, czy ty wiesz co to słowo oznacza?

Wacek
Gość

Na pewno więcej niż Ty Haha…

E.M.
Gość

Czy już cała rodzina zabrała głos w obronie „dyrektora”?

Mławianin
Gość

Nie chce mi się wierzyć, że ten nieudacznik „dyrektor” ma tak dużo rodzinę, raczej tak jak napisałem to znajomi królika. kropka.

Kamil
Gość

DO OLO. Jak zorganizujesz imprezę rangi Mistrzostw Świata, nieważne w co to daj mi znać…Łatwo jest kogoś krytykować…

Olo do Kos
Gość
Szanowny Panie, należało w sobotę byc na Pucharze Ziemi Zawkrzeńskiej z udziałem wielu drużyn z Polski. Rozgrywany na dwóch mlawskich halach szkolnych, a w MHS w tym czasie wiatr hulał.!!! Trzeba było posłuchać komentarzy kibiców i drużyn, przemieszczających się pomiedzy obiektami.:) Niestety, nie nadają się do publikacji. Dobrze, ze Mistrzostwa Świata w WARCABACH odbędą się w Mławie ale nie oszukujmy się, ze jest to jakies nadzwyczajne wydarzenie sportowe. Co prawda ten sport uprawia wiecej osob niż skok o tyczce, jednak jest to impreza drugiej klasy, pomimo rangi Mistrzostw Swiata. MHS jest WIZYTÓWKĄ Mlawy i zawody z udziałem zespołów przyjeżdżających z… Czytaj więcej »
Wacek
Gość

Do OLO: A amatorska siatkówka to impreza I klasy?, rozbawiłeś mnie do łez.Tak się kończy jak ktoś za publiczne pieniądze chce robić własne interesy. To tyle w temacie…

Do Wacek
Gość
do Wacek…jakie własne interesy??? turniej o Puchar Ziemi Zawkrzeńskiej miał na celu promocję siatkówki, do turnieju każdy mógł zgłosić drużynę. Z powiatu wystartowało w sumie 5 zespołów, pozostałe to były zespoły z całej Polski (z Gdańska, Warszawy, Płocka, Żuromina w sumie prawie 200 zawodników). Organizator klub Zawkrze postarał się aby turniej pomimo tego że był organizowany na dwóch halach przebiegł szybko i sprawnie. Nie wiem jakie jakie interesy można zrobić na takim turnieju?? Jeśli ktoś uważa że turniej jest komercyjny bo pobiera się wpisowe w wysokości 100zł to nie ma zielonego pojęcia o komercji i organizacji turnieju!! Turniej był sędziowany… Czytaj więcej »
Wacek
Gość

To jak małą wiedzę posiadasz na temat struktur sportu i ich tworzenia świadczy twój pseudo wpis. Jak można porównać jednodniowy turniej z ligą trwającą pół roku? policz sobie ile byś musiał zapłacić za sam wynajem Hali za taki okres? Jesteś złośliwy i tyle. Masz problem i nie możesz sobie z nim dać rady. Poszukaj specjalisty…

do Wacka
Gość
do Wacka…drogi internauto no można porównywać bo ta liga nawet nie zbliża się swoim poziomem sportowym i organizacyjnym do turnieju. Trwa pół roku bo tak ją organizator rozpisał śmieszne przy 7 zespołach powinna trwać maks 3 miesiące!!! Ilość drużyn faktycznie powala z nóg!!! Jeśli chodzi o wynajem hali to organizatorem ligi jest hala tak więc nie wiem co tu wynajmować a wpisowe jest naprawdę wysokie, w porównaniu Dan-Bud bierze o połowę mniej i liga jest zorganizowana mega profesjonalnie od początku do końca: opieka medyczna, sędziowie z uprawnieniami, atrakcyjne nagrody, każda drużyna jest zadowolona nawet ta co zajmuje ostatnie miejsce!!! Wracając… Czytaj więcej »
Wacek
Gość

Hahaha dawno takich bredni nie słyszałem…Brak apteczki kto ci za to płaci?? prywatna osoba, prezes? 🙂 Nagrody w Plasie są super a puchary jeszcze lepsze. Zobacz jak puchar dostał Dre-MAr za Plas a jaki za pseudo turniejek….Naucz się liczyć kolego bo słabo to robisz i nie obrażaj ludzi którzy od lat tworzą tę ligę…

do Wacka
Gość

No jeżeli są super no to fajnie i zobaczymy ile zespołów będzie w tym roku w tej super lidze 🙂

Wacek
Gość

Hala stwarza możliwości uprawiania sportu czy ktoś z tego korzysta czy nie to indywidualna sprawa…

Do Wacek
Gość
Przeczytaj jeszcze raz post i wskaż fragment w którym zostało napisane, ze ta siatkówka była imprezą I klasy. Tam jest napisane, ze odbyła się impreza z udziałem drużyn z poza Mlawy, ktore przyjechały z rożnych miast Polski i dlatego taki turniej powinien się odbyć w reprezentacyjnej hali Mławy(MHS), do czego została stworzona. Póki co w Mławie nie ma drużyn, ktore swoim poziomem sportowym Sprostają Twoim wymogom i zagwarantują turniej I klasy. Warcaby są sportem niszowym, tak jak użyty w porównaniu skok o tyczce i wlasnie dlatego nie jest to impreza I klasy. Jednak słuszne jest, z uwagi na charakter reprezentacyjny… Czytaj więcej »
kos
Gość

Jeśli macie do tego człowieka jakieś uwagi to skierujcie do niego bezpośrednio. Nic nie da pisanie na forum. Żeby było jasne, ja go nie bronię ale też nie atakuję bo go po prostu nie znam. Aczkolwiek rozumiem wasze wzburzenie. To tak samo jak z naszym burmistrzem. Często czytam tu lub u konkurencji nieprzychylne komentarze, że słaby, że dwulicowy, fałszywy a potem mieszkańcy idą na głosowanie i Kowalewski wygrywa. Jakim cudem? Bo wszyscy odważni są tylko tu – na forum, gdzie nikt nie wie kto jest kim……A jeśli nie chodzą na głosowanie jego przeciwnicy to ich problem…. Pozdrawiam

wpDiscuz