Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Zniknęły krzyże w szpitalnej sali. Co się z nimi stało?


– Mieszkańcy miasta Mławy zadawali mi takie pytanie, chodzi tutaj o kwestię obecności krzyży na sali szpitalnej. Czy to jest prawda, że te krzyże zostały zdjęte i czy zostały zdjęte na czas remontu  w niektórych salach i czy one powróciły, chciałbym uzyskać informację w tej sprawie – taką kwestię podniósł radny powiatowy Jan Łukasik podczs ostatniej sesji rady powiatu w dniu 29 września.

KSP Mława nabór

Kwestię obecności krzyży w salach szpitalnych „na gorąco” wyjaśniała wicestarosta Barbara Gutowska.

– Na skutek zapytania skierowanego do nas drogą telefoniczną ten problem skierowaliśmy do szpitala. I rzeczywiście tak się stało, że ktoś podjął decyzję o zdjęciu krzyży z sal dla chorych. Tak się zdarzyło, że na jednej czy dwóch salach, tam gdzie był przeprowadzany remont, rzeczywiście tak się stało, że ktoś zapomniał o tym, żeby ten krzyż wrócił na swoje miejsce. Temat został wyjaśniony. Nie ma już żadnego problemu z tym faktem – wyjaśniała wicestarosta Gutowska.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

43 - liczba komentarzy w artykule "Zniknęły krzyże w szpitalnej sali. Co się z nimi stało?"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
automata
Gość

nie jestem za ani przeciw, przy czym cenię ludzi o otwartych horyzontach, zaś wszelkiego rodzaju fanatycy mnie przerażają, tak jak i ta niepokojąca dyskusja 🙁

A.K.
Gość

Kolejne wielkie reformy. Za jakiś czas będzie co robić bo trzeba będzie wprowadzać krzyże do sal szpitalnych. Akurat postać Chrystusa i symbol krzyża są uznawane przez wiele religii. Nie rozumiem komu to mogło przeszkadzać.

Liberał
Gość

To ciekawe, napisałem komentarz krytyczny na temat krzyży zawieszanych wszędzie i się nie ukazał mimi prawidłowego logowania.

automata
Gość

a może po prostu źle przepisałeś kod z obrazka :/

Przyszłość
Gość

Po co te zbędne komentarze i kłótnie o krzyż czy nie ma ważniejszych spraw … Czas przy następnych wyborach podziękować tego typu kandydatom na radnych. Ci ludzi nie wnoszą żadnej jakości do obrad a co za tym idzie nic dobrego dla naszej lokalnej społeczności nie zrobili przez tyle lat.

mławianin
Gość

SUPER KOMENTARZ—DZIĘKI!!!—-MŁAWIE SĄ NAPRAWDĘ POTRZEBNE ZMIANY

xyz
Gość

Taki jest skutek długoletniego wpływu lewacta i walki z krzyżem. [wymoderowano] i araby wchodzą na głowę bo wiedzą, że mogą, widząc słabych duchowo i kulturowo baranów. W centrum Kopenhagi przed największą katedrą stoi pomnik jakiegoś stwora ze sterczącą fujarą, a na fasadzie światyni wisi napis „We are not the church”. W Szwecji jakaś [wymoderowano] pastor [wymoderowano] (!!) tego ich pseudo kościoła protestanckiego zaproponowała, żeby pościągać krzyże w kościołach bo to może urazić ateistów i imigrantów. Brak słów…

pfffff
Gość

To ICH sprawa i nie TWOJE „podwórko”. Dla mnie „brak słów” to te „ciasne” komentarze pełne nienawiści. Bleeee

Gnac Komuchow- Czerwona Zaraze
Gość

Masz kompletna racje.
Swiat na opak.
Jak im krzyze orzeszkadzaja, to niech wieszaja polksiezyce.
Lewactwo, feministki, [wymoderowano], araby, to orzyczyna upadku kultury zachodu.
Czasy postmodernizmu okazaly sie prolegomena do dekandentyzmu.
Gonic komunistow, i wszelkiej masci odlamy, ktore niszcza rodzine, zwiazki malzenskie, jednosc, kulture i tradycje.
Gonic i nie popuscic.

wpDiscuz