Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka także w ZPO nr 3


28 września w naszej placówce obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto stanowione jest przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju każdego młodego człowieka.

Przedszkole to miejsce zabawy, radości, nawiązywania przyjaźni i szukania odpowiedzi na ważne pytania. Tu dzieci uczą się szacunku i poznają swoje prawa.
Miejskie Przedszkole nr 3 włączyło się do obchodów święta i ten dzień upłynął pod znakiem zabawy, konkursów i uśmiechu. Ponadto przedszkolaki próbowały odpowiedzieć na pytanie „ Jaki powinien być super przedszkolak?” i poradziły sobie z tym zadaniem doskonale. Po obiedzie dzieci wykonywały
prace plastyczne „ Super przedszkolak” i słuchały ulubionych bajek. Na zakończenie zajęć wychowawczynie wręczyły każdemu dziecku Medal Przedszkolaka.
W naszym przedszkolu święto dzieci dostarczyło im wielu miłych wrażeń i na pewno będą je długo i ciepło wspominać. Radość i uśmiech na twarzach przedszkolaków to również nasza satysfakcja, pracowników przedszkola. Myślimy, że Dzień Przedszkolaka na stałe zagości w harmonogramie imprez przedszkolnych i będzie corocznie hucznie obchodzony.

Źródło i fot. : ZPO nr 3

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz