Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Witamy cztery pory roku. Jesień w Szkole Podstawowej nr 3 w Mławie


W piątek 22 września 2017r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie przywitali jesień. Najmłodsi – klasy zerowe i pierwsze – witali tę porę roku gazetkami klasowymi oraz darami jesieni. W pracowniach oprócz kolorowych liści pojawiły się warzywa, kasztany, szyszki, które wykorzystano podczas zajęć lekcyjnych.

Dodatkowo uczniowie „Trójki” przyszli ubrani w barwy  jesieni. Na korytarzach dominował kolor pomarańczowy, brązowy, czerwony i żółty. W powitaniu nowej pory roku wzięły udział nie tylko maluchy, również klasy czwarte, siódma a także gimnazjaliści. Postanowili on zintegrować się by wspólnie przywitać jesień. Zabawa była naprawdę udana, zwłaszcza, że ogłoszono konkurs na powitanie czterech pór roku. Finał będzie miał miejsce w ostatnim dniu roku szkolnego, a klasa, która zdobędzie najwięcej punków otrzyma nagrodę ufundowaną przez Samorząd Uczniowski.

źródło i fot. SP nr 3

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz