Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Do SP nr 7 droga jest bezpieczna


W dniach 20 i  22 września wszyscy uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 7 wzięli udział w spotkaniu z policjantem asp. Rafałem Gołębczykiem w ramach działań profilaktyczno-edukacyjnych pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły”  oraz  „Kierowco! Nie polujemy na zebrach”.

Spotkanie składało się z części teoretycznej, podczas której uczniowie na podstawie prezentacji multimedialnej obserwowali rożne sytuacje na drodze, rozmawiając o tych, w których należy zwrócić szczególną uwagę. Druga część spotkania sprawdzała umiejętność zastosowania tych  ważnych zasad w sytuacjach praktycznych. Z całą pewnością spotkanie to przygotowało naszych najmłodszych uczestników ruchu drogowego do bezpiecznych praktyk w drodze do  i ze szkoły.

źródło i fot.: SP nr 7

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Do SP nr 7 droga jest bezpieczna"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
nelia
Gość

Wg mnie w tytule jest błąd i chodzi o szkołę podstawową nr 7.
Droga dzieci do szkoły podstawowej nr 2 jest bardzo niebezpieczna. Nie ma czerwonych pasów i nie ma zatrudnionego stopka.
Skoro podzielono miasto na rejony ido sp2 mają chodzić dzieci z ulic Radosnej, Andersa, Srebrnej, Złotej, Platynowej, …,to powinni mieć pomoc na ulicy Powstańców Styczniowych. Ulica ta jest bardzo niebezpieczna dla dzieci, a ztego osiedla do sp2 nie da się inaczej przejść jak przez ul .Powstańców Styczniowych.

nelia
Gość

Widzę, że moderator czyta komentarze i poprawił tytuł. 🙂

admin
Gość

Dziękujemy za zwrócenie uwagi. Pozdrawiamy 🙂

wpDiscuz