Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Ratusz zmienia skład komisji mieszkaniowej. Odchodzi radna Pszczółkowska


Burmistrz Sławomir Kowalewski zmienił skład Komisji Mieszkaniowej, która zajmuje się  wpisywaniem rodzin na listę osób oczekujących na przydział lokali z mieszkaniowego zasobu Miasta Mława. Za pracę w niej burmistrz podziękował aż czterem osobom z pięcioosobowego składu, łącznie z pełniącą od dziesięciu lat funkcję przewodniczącej – radnej Halinie Pszczółkowskiej. Dlaczego?

Powołana w 2007 roku komisja mieszkaniowa, stanowiąca ciało doradcze burmistrza, przydzielającego mieszkańcom miasta lokale mieszkaniowe z zasobu miasta pracowała w składzie:

Pszczółkowska Halina Przewodnicząca

Ośliźlok Leszek Członek

Kwiatek Krzysztof Członek

Myślińska Barbara Członek

Olczak Alicja Członek

Pierwszej zmiany składu komisji burmistrz Kowalewski dokonał w roku 2012. Krzysztofa Kwiatka zastąpiła w niej wówczas Joanna Tańska.

Zmiana wprowadzona 31 sierpnia 2017 r. zmienia skład komisji gruntownie. Ze „starego” składu pozostaje w niej jedynie Alicja Olczak. Do komisji powołanych zostaje troje obecnych radnych miejskich: Arkadiusz Dłubisz – jako przewodniczący, Dariusz Dużmański i Monika Agnieszka Brzozowska – jako członkowie. Nowym członkiem komisji zostaje też pracownica MOPS Urszula Zielkowska.

Zmiana składu Komisji Mieszkaniowej była konieczna ze względu na fakt przejścia jednej z należących do niej osób na emeryturę oraz przebywania kolejnej na zwolnieniu lekarskim. Skład uzupełniono o dwie nowe osoby, gdyż z uwagi na dużą liczbę kierowanych do komisji wniosków o przydział mieszkań, konieczne jest, aby pracowała ona w pełnym – pięcioosobowym – składzie – wyjaśnia powód zmian Magdalena Grzywacz Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

31 - liczba komentarzy w artykule "Ratusz zmienia skład komisji mieszkaniowej. Odchodzi radna Pszczółkowska"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Rysiek
Gość

Jarząbek, co ty piszesz? Kobiety które wymieniłeś są od dobrego wrażenia? He he. Żarty sobie stroisz z poważnych ludzi.

l.k.
Gość

Okropna baba.

mławianin
Gość

Chociaż jeden trafny post z komentarzem!! nic dodać nic ując!!!

Czytelnik
Gość

Spójrzcie na zamieszczoną fotografię. Czy to nie byłaby dobra kandydatka na burmistrza w przyszłorocznych wyborach? Prezencję i doświadczenie ma poparcie też, wszak mieszkańcy Wólki stoją za nią murem. Co o tym myślicie ?

mławianin
Gość

CZŁOWIEKU CHYBA CI ROZUM ODEBRAŁO!!!— PREZENCJA–duży znak zapytania?—doświadczenie, BĘDĄC 10 lat Przew, komisji można zdobyć doświadczenie /tylko w jakim kierunku/ a o poparcie warto by zapytać tych mieszkańców Mławy, którym przydzielała mieszkania bo Wólka to wiadomo jak powie Dziekan tak ma być, a cala historia tej Pani jeszcze się nie skończyła.

l.k.
Gość

Do @Czytelnik, „dobra kandydatka na burmistrza” na litość boską, chyba odjęło ci rozum.

Ś.k
Gość

Sławek nie stresuj się tak bo się spocisz .

Jarząbek
Gość

Narzucają mi się na myśl pytania po przeczytaniu „Burmistrz Sławomir Kowalewski zmienił skład Komisji…”:
Czy skład jakichkolwiek komisji może być ustalany jednoosobowo? czy takie posunięcia są zgodne z prawem? bo czytając te słowa od razu mam skojarzenie ze słowem „dyktatura…
Pani rzecznik, jakieś wyjaśnienie???

mławianin
Gość
Jak ci Pani rzecznik wyjaśni to się nie doczekasz, przeciesz ta Pani jest tylko od parady, i wykonywania popleceń Burmistrza, skład jakichkolwiek komisji, winna ustalać i zatwierdzać Rada Miasta, propozycje Burmistrza mogą być, ale o składzie komisji decyduje Rada w głosowaniu na Sesji ale jaka jest Rada to widać,—milcząca i podporządkowana Burmistrzowi, i kto z tych Radnych ma się upominać o postępowanie zgodnie z regulaminem, i dlatego słowo „dyktatura” jest adekwatne, do działań Burmistrza wobec Radnych, którzy boją się własnego cienia, i tak w naszej kochanej Mławie dzieje się od lat. Co może Radny nic nie może, może jedynie głosować… Czytaj więcej »
Jarząbek
Gość

Podzielam Twoje zdanie.
W UM to większość kobiet jest chyba tylko od parady i robienia dobrego wrazenia: pani rzecznik, dyrektor MDK, vice… czyli zastępca itd… ech, szkoda słów

mławianin
Gość

Jarząbek—jedna rada nie krytykuj tych Pań, bo wydawca portalu będzie blokował twe posty, jak skrytykowałem PANIĄ dyr. MDK to zablokowano me posty, chociaż krytyka odniosła skutek!!, a Pani rzecznik, no cóż lepiej tego nie komentować,

misia
Gość

Pana wypowiedzi są żenujące. Wstyd mi to nawet czytać.

Jarząbek
Gość

Mein Gott… bez komentarza, misiu, dziecko, bez komentarza… 🙂

ad voce
Gość

Zgadzam się z misią, wuc jarząbek przynosi wstyd tymi komentarzami, wypociny intelektualne, Wstyd aż kremik spływa po twarzyczce…

Jarząbek
Gość

Faktycznie intelektualne wypociny, ale twoje „wstyd aż kremik spływa po twarzyczce” – ciekawa metafora, skąd to wytrzasnąłeś, masz interesujące i bogate słownictwo, nie powinieneś zostać dziennikarzem albo np. spikerem? 😀
Więcej już nie prowadzę z tobą dyskusji – uważam temat za zamknięty.

z boku
Gość

Ja tam lubię czytać wypowiedzi Jarząbka. Już wiele ciekawych argumentów padło w dyskusjach spod jego „kawiatury”. Pozdrawiam 🙂

misia
Gość

do dyskusji trzeba mieć poziom, którego nie posiadasz, prócz obrzucania błotem

mławianin
Gość

–masz rację po co z takimi intelektualnymi tuzami jak ad voce prowadzić polemikę, ad voce czy wiesz co to jest wstyd—zacytuję ci z mławskiej gwary WSTYD TO JEST KRAŚĆ ALBO Z D**Y SPAŚĆ a ja naprawdę nie mam się czego wstydzić za teksty Jarząbka, bo wnoszą coś ożywczego na tym portalu, przynajmniej jest z kim prowadzić polemikę, ale twój post ad voce do tego nie pasuje.

ad voce
Gość

ty i jarząbe to to samo dno dlatego się dogadujecie

mławianin
Gość

ad voce—- Jeśli tak twierdzisz—inteligencie to czego ty szukasz na tym portalu, dla ciebie najlepszy portal to PLOTEK, A DNO ZNAJDZIESZ U KARNOWSKICH, POWODZENIA– a podczas szukania uważaj bo spadniesz wprost do piekla.

mławianin
Gość

—Najbardziej żenujące są twe posty, oglądając nasze posty zamknij oczy i nie będziesz miała problemu OKEY!!!!

ad voce
Gość

jeszcze jeden nick ? ile twarzyczek jeszcze masz?

Jarząbek
Gość

Najpierw to ty vocu wyjaśnij ile nicków masz, a potem się innych czepiaj, bo ty używasz za każdym wejściem do internetu innego przydomka, ale cóż nikt ci tego nie broni, ale nie czepiaj się innych i pamiętaj, ze w necie nie jesteś anonimowy. Ta uwaga dotyczy również tego minutę wcześniej dodanego komentarza (wszystkie małe litery zamiast dużych użyte celowo).

ad voce
Gość

wytrzyj kremik z buziulki i zetrzyj puderek

Wojtas
Gość

Nie ma takiej potrzeby. Nikt nie ma obowiązku wstydzić się za kogoś, w końcu każdy odpowiada za SWOJE czyny i słowa! Powiedział Jarząbek, że go boli ząbek… Koniec, kropka.

Anonimowo
Gość

No cóż, trudno trafić słowami w myślenie z kluczem. Co by nie gadać o tej Waszej Mławie macie fajne tematy.

Anonimowo
Gość

No i lepiej czy gorzej potraficie rozmawiać. Spójrzcie jak u nas w Ciechanowie wyglądają takie dyskusje. Zero. Jeżeli już to polowanie na ogra. Jest winny i trzeba go publicznie zlinczowac. Przypadkiem zaczęłam czytać Wasze dyskusje. W moim odczuciu ,,the best”.

mławianin
Gość

Anonimowo—-jeśli już tak kiepsko na portalach w Ciechanowie, to możemy ciebie wesprzeć w twoich działaniach aby rozruszać dyskusje na Ciechanowskich portalach.

A.K.
Gość

A o czym chcesz rozmawiać? O bakteriach, które mordują czy o kobietach, które wymuszają pierwszeństwo? U nas nie piszą np. o grzybach, a to taki fajny temat dla każdego.

mławianin
Gość

Wojtas udaj się do stomatologa/dentysty/ i nie będziesz miał problemu z bolącym zębem!!!! –więc przeciwnie mamy obowiązek aby zwracać uwagę na błędy włodarzy i niestety wstydzić się za nich bo ich błędy rzutują na całą społeczność naszego miasta.

Humanus
Gość

Wuc weś cuś na óspokojenie.

wpDiscuz