Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

W Ciechanowie zginęło szare BMW E90. Za pomoc w odnalezieniu auta nagroda


W nocy z 7 na 8 września w Ciechanowie ukradziono szare BMW E90 lift. Apelujemy do osób, które niżej opisane auto widziały. Za pomoc w odnalezieniu pojazdu przewidziana jest nagroda.

KSP Mława nabór

Skradziony samochód to BMW E90 „po lifcie”, 2.0 diesel. Cechy charakterystyczne:
– M Pakiet,
– Felgi 18 cali z oponami vredestein sessanta,
– Kolor szary,
– jasnobrązowa skóra wewnątrz,
– Mała wgniotka na przednim prawym błotniku,
– Numer rejestracyjny pojazdu – WPN 97R7 (auto może już mieć inne tablice).

Osoby, które posiadają informacje pomocne w odnalezieniu skradzionego samochodu proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji, (tel. 997 lub 112), lub na adres mailowy: redakcja@codziennikmlawski.pl.

O pomoc prosimy też osoby, które mogą dysponować monitoringiem na ulicach: Bohaterów Września, Płockiej, droga krajowa nr 60 – wylot z Ciechanowa na Płock/Glinojeck i okoliczne stacje paliw.

Kierowców pojazdów wyposażonych w kamerki, którzy w nocy z czwartku na piątek (z 7 na 8 września) jechali trasą Ciechanów – Płock, Ciechanów – Mława, Ciechanów – Płońsk, Ciechanów – Przasnysz, Ciechanów – Pułtusk i dysponują nagraniem prosimy o przesłanie nagrań na adres mailowy redakcji.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz