70-lecie Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie i V Zjazd Absolwentów
Pumpjack Party Game Google Play

Gracze z Radzanowa znowu zadziwili. Kolejny faworyt za burtą

Trwa pucharowe święto w Radzanowie. Reprezentanci miejscowej Wkry wyrzucili z rozgrywek Okręgowego Pucharu Polski już trzeciego wyżej notowanego konkurenta. Rywalom z Bieżunia nie pomogły nawet trzy trafienia.

W pierwszej rundzie podopieczni Adama Wąsowskiego wyeliminowali reprezentantów płońskiego PAF-u. Regulaminowy czas przyniósł remis w rozmiarach aż 4:4. Dogrywki nie było, sędzia zarządził od razu konkursów rzutów karnych. Skuteczniejsi w strzałach z jedenastu metrów okazali się radzanowianie.

Przetrenowanie „jedenastek” przydało się w kolejnej fazie zmagań. Do Radzanowa zawitał ubiegłoroczny finalista, Wkra Żuromin. Po 90 minutach wynik był nierozstrzygnięty – obie strony wyprowadziły po dwa ciosy. Wszystko rozstrzygnęło się w karnych, skuteczne interwencje Patryka Kocięckiego przeważyły szalę na stronę ekipy z powiat mławskiego.

Takich emocji nie było w pierwszą środę września. Konkurenci z Bieżunia wyszli, co prawda, na prowadzenie – po tym jak skutecznym strzałem popisał się Przemysław Wiśniewski, jednak gracze z Radzanowa szybko potrafili odwrócić losy konfrontacji. Na przerwę schodzili już z rezultatem 2:1. Natomiast drugą połowę rozpoczęli od trzech skutecznych akcji.

Prowadząc 5:1 nieznacznie odpuścili. Jednak goście z Bieżunia potrafili jedynie nieznaczenie zmniejszyć rozmiary przegranej. Radzanowianie awansowali do czwartej rundy – po dublecie zaliczyli Paweł Brdak i Daniel Ziółkowski, raz na listę strzelców wpisał się Cezary Czernik.

III runda: Wkra Radzanów – Wkra Bieżuń 5:3, Tamka Dzierzgowo – Korona Szydłowo 3:0 -walkower , GKS Strzegowo – Sona Nowe Miasto 0:3 – walkower, GKS Pokrzywnica – Tęcza Ojrzeń 1:3, Bartnik Myszyniec – Mazowsze Jednorożec 4:0, Iskry Zaręby Kościelne – KS Wąsewo 0:3, GKS Andrzejewo – Nadnarwianka Pułtusk 3:0 – walkower

IV runda (13.09): Bartnik Myszyniec – Korona Ostrołęka, Tamka Dzierzgowo – Tęcza Ojrzeń, Wkra Radzanów – Sona Nowe Miasto, GKS Andrzejewo – KS Wąsewo.