Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mława. Wypadek na Grzebskiego


Dziś kilka minut  przed godziną 21 na ulicy Grzebskiego w okolicach sklepu Biedronka samochód osobowy Fiat Panda zderzył się z VW Passatem.  Na miejscu zdarzenia obecny jest patrol policji oraz karetka pogotowia. Passatem podróżowała dwójka dzieci,  ratownicy medyczni zbadali stan ich zdrowia po zderzeniu. Na szczęście nie zaszła konieczność ich hospitalizacji.

KSP Mława nabór

Ruch na tej ulicy jest nieco utrudniony, ale samochody mogą się nią poruszać.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Mława. Wypadek na Grzebskiego"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Piotrek
Gość

Ale urwał ! To nie będzie napiwku. Koguty niech zakładają na dach tych doręczycieli bo mogą kogoś rozjechać…

czytelniczka
Gość

Jeśli zawinił kierowca dostawy pizzy to się wcale nie dziwię. Szarżują tym samochodem jakby byli na rajdzie samochodowym a nie w mieście i to nie ważne, że ulice opustoszałe bo późna godzina. Nie raz było widać jego prędkość i mam nadzieję, że mandat za to będzie równie ostry jak dodatek do pizzy.

Paweł
Gość

Szeroka ulica sprzyja do szarż ulicznych, wyprzedzań samochodów. Kiedyś o mały włos też nie miałem stłuczki wyjeżdżając i skręcając w prawo na Grzebskiego od biedronki , facet wyprzedzał suwem samochód osobowy na jezdni na wysokości biedronki a ja właśnie wjeżdżałem na nią w prawo, o mały włos a byłaby kolizja.

wpDiscuz