Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Gmina Strzegowo. Po bójce 37 – letni mężczyzna w stanie śpiączki przebywa w szpitalu


Tragiczny finał miało zdarzenie pomiędzy dwoma mieszkańcami gminy Strzegowo. Według nieoficjalnych informacji doszło do bójki pomiędzy 19 – letnim mieszkańcem gminy Strzegowo a 37 letnim mieszkańcem Czarnocina.

KSP Mława nabór

W jej wyniku ciężkie obrażenia ciała odniósł 37 – latek. Trafił do szpitala w Ciechanowie i na oddziale intensywnej terapii utrzymywany był w stanie śpiączki farmakologicznej. Zdarzenie miało miejsce po odpuście w miejscowości Czarnocin. Okoliczności zdarzenia bada mławska policja i na tym etapie postępowania nie udziela jeszcze bliższych informacji.

– W chwili obecnej prowadzone są czynności przez funkcjonariuszy KPP w Mławie pod nadzorem prokuratury Rejonowej w Mławie – informuje zastępca naczelnika wydziału kryminalnego KPP Mława Sławomir Śliwiński.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz