Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

9 września piknik z czworonogiem


Piknik z czworonogiem w ramach kampanii „Po ludzku o psich sprawach” pod patronatem Burmistrza Miasta Mława. W programie m.in. pokaz psów, spotkanie z behawiorystą i lekarzem weterynarii. 9 września (sobota), godz. 16.00, estrada w parku miejskim.
Po raz kolejny pod patronatem Burmistrza Miasta Mława, zostanie zorganizowana kampania PO LUDZKU O PSICH SPRAWACH.
Jeżeli bliskie są Ci problemy czworonożnych przyjaciół, albo od niedawna jesteś właścicielem psa i nie wiesz, jak okiełznać jego nieposkromiony temperament, przyjdź do mławskiego parku i posłuchaj, co na ten temat powiedzą eksperci. Możesz uzyskać radę od behawiorysty oraz lekarza weterynarii, dowiedzieć się więcej o bezpłatnym czipowaniu, i zobaczyć zmagania czworonożnych gwiazd o nagrody w pokazie psów.

Każdy pies jest piękny, ale Twój jest wyjątkowy! Tego jesteśmy pewni, i dlatego zapraszamy Cię do wzięcia udziału w pokazie wraz ze swoim pupilem.
Regulamin pokazu i karta zgłoszenia dostępne na stronie – https://mdkmlawa.com/news/632/zaprezentuj-swojego-psa-na-pokazie-w-mlawie-kolejna-edycja-pikniku-z-czworonogiem
Do wygrania atrakcyjne nagrody.

KSP Mława nabór

Piknik z czworonogiem
9 września (sobota)
godz. 16.00
Park miejski w Mławie
Zapraszamy!

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz