Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Na ulicy Kopernika znaleziono damski portfel


Mławscy policjanci wydziału prewencji, podczas prowadzonych czynności służbowych, odnaleźli i zabezpieczyli portfel damski koloru czerwono niebieskiego, który znaleziono na jezdni: Mława, ul. Kopernika, na wysokości stadionu MOSiR.

Policjanci apelują do osób, które rozpoznały na zdjęciu, należący do nich utracony  przedmiot, tj.: portfel damski,  o niezwłoczny kontakt z KPP w Mławie, tel. 23/  654 72 65 lub tel. kom. 696 497 243.

źródło i fot. mł. asp. Aneta Prusik KPP Mława

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.