Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Trwają kontrole stanu bezpieczeństwa w rejonie szkół i placówek oświatowych


U progu nowego roku szkolnego powinniśmy zadbać o bezpieczeństwo w rejonie szkół i placówek oświatowo wychowawczych. Zanim zabrzmi pierwszy dzwonek, policjanci skontrolują rejony placówek szkolnych.

W trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży, funkcjonariusze ruchu drogowego przeprowadzają w rejonach szkół i placówek oświatowych na terenie powiatu kontrole. Lustracja dróg dokonywana jest pod kątem sprawdzenia zasadności istniejącego oznakowania z uwzględnieniem natężenia ruchu, ukształtowania terenu i geometrii drogi. Policjanci wraz z przedstawicielami władz samorządowych oraz zarządcami dróg sprawdzają m.in. czy w rejonie placówek jest właściwe oznakowanie poziome i pionowe oraz czy jest ono widoczne dla kierujących pojazdami. O nieprawidłowościach w oznakowaniu mundurowi poinformują zarządców dróg, celem natychmiastowego usunięcia uchybień.

źródło i fot: KPP Mława

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.