Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Strażacy użyli drabiny by pomóc starszej osobie


Dziś około godziny 20 – tej strażacy z użyciem drabiny dostawali się do jednego z mieszkań w bloku przy ulicy Sienkiewicza. Znajdowała się tam starsza osoba, potrzebująca pomocy medycznej, z którą nie było kontaktu.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

-Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 19:56. Do działań ratowniczych wyjechały trzy zastępy JRG Mława. Na miejscu działania straży polegały na dostaniu się z użyciem drabiny przez okno do wnętrza mieszkania i otwarciu drzwi wejściowych. Pomocy medycznej udzielał zespół ratownictwa medycznego – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500