Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława Oskar kursy
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Basen w Strzegowie zamknięty do odwołania


fot. strzegowo.pl

W poniedziałek 31 lipca mławski sanepid wydał decyzję o zamknięciu basenu odkrytego w Strzegowie. Być może uda się go otworzyć dla kąpiących w najbliższy weekend. Wszystko zależy od wyniku badań bakteriologicznych wody.

– Poziom odczynnika PH w badanej wodzie był zbyt niski. To może stwarzać zagrożenie dla zdrowia korzystających z basenu. Gmina podejmuje działania zmierzające do przywrócenia wodzie właściwych parametrów. Dzisiaj pobrane zostały próbki wody do badań bakteriologicznych. Jeżeli wyniki badania będą w normie, będzie zgoda na użytkowanie basenu – informuje Ewa Sztuba dyrektor PSSE w Mławie.

red.

Pin It
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

3 komentarze

  1. wodolubny 04/08/2017 o 13:43

    dobrze że nie baton

  2. Anonimowo 03/08/2017 o 17:57

    Dzwne, jak bada firma zewnętrzna parametry sa w normie a jak sanepid to basen do zamkniecia ? To w jakiej wodzie tak naprawde kapia sie nasze dzieci ?

  3. Jarubas 03/08/2017 o 15:03

    Jak zwykle w Strzegowie. Tak jest jak się dopuszcza ludzi do montowania basenów bez żadnegocjacji przeszkolenia, nieoficjalnie został uszkodzony sterownik który dozuje chemikalia do uzdatniania wody, źle dobierał dawkowanie. Ciekawe kto zapłaci za ratowników i obsługę. Ponadto jeszcze jedna kwestia jak to może być że dzieci z kolonii Pana wydzirzawjajacego internat mają wstęp bez opłaty a nasze dzieci choć symbolicznie ale muszą płacić? Pytam gdzie są Radni jakoś nikt się nie interesuje.

Skomentuj

Portal codziennikmlawski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy jednak o zachowanie kultury i nie używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe.
Nie upowszechniamy Twojego adresu e-mail.